Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/6-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 20/3-VII шешімі. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/6-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109292 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4750 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 104542 мың теңге;
2) шығындар – 109603,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -311,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 311,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 311,5 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 90908 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 608 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 90300 мың теңге сомасында ескерілсін.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62020,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5783 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56237,4 мың теңге;
2) шығындар – 62443,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -423,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 423,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 423,2 мың теңге.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 38700,4 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 904 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 37796,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 14/6-VII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2022-2024 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 мая 2022 года № 20/3-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 14/6-VII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2022-2024 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 109292 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4750 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 104542 тысяч тенге;
2) затраты – 109603,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -311,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 311,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 311, 5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 90908 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 608 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 90300 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62020,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5783 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56237,4 тысяч тенге;
2) затраты – 62443,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -423,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 423,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 423,2 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 38700,4 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 904 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 37796,4 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:

"10. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211363,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14051 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3175 мың теңге;
трансферттер түсімі – 194137,1 мың теңге;
2) шығындар – 214783 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3419,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3419,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3419,9 мың теңге.";
12 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2022 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 187354,1 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 1013 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен 148500 мың теңге, облыстық бюджеттен 16500 мың теңге, аудандық бюджеттен 21341,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60039,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5803 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 417 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53819,4 мың теңге;
2) шығындар – 60941,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -902,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 902,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 902,2 мың теңге.";
15 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2022 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 38115,4 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 555 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 37560,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
16 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96845 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5391 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 272 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91182 мың теңге;

"10. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 211363,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14051 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3175 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 194137,1 тысяч тенге;
2) затраты – 214783 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3419,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3419,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3419,9 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 187354,1 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 1013 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан 148500 тысяч тенге, из областного бюджета 16500 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 21341,1 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 60039,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5803 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 417 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53819,4 тысяч тенге;
2) затраты – 60941,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -902,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 902,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 902,2 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 38115,4 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 555 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 37560,4 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 96845 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5391 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 272 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91182 тысяч тенге;

2) шығындар – 97566,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -721,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 721,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 721,2 мың теңге.";
18 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2022 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 73407 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 469 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 72938 мың теңге сомасында ескерілсін.";
19 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61500 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13666 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1682 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46152 мың теңге;
2) шығындар – 62163,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -663,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 663,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 663,7 мың теңге.";
21 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. 2022 жылға арналған Веселовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 29354 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 1023 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 28331 мың теңге сомасында ескерілсін.";
22 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 288213,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 44537 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7545 мың теңге;
трансферттер түсімі – 236131,8 мың теңге;
2) шығындар – 293077,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -4863,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4863,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4863,6 мың теңге.";
24 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"24. 2022 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне нысаналы трансферттер 219416,8 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 2477 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 216939,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
25 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

2) затраты – 97566,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -721,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 721,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 721,2 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть в бюджете поселка Верхнеберезовский на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 73407 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 469 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 72938 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 61500 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13666 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1682 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46152 тысяч тенге;
2) затраты – 62163,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -663,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 663,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 663,7 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Учесть в бюджете Веселовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 29354 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 1023 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 28331 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 288213,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44537 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7545 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 236131,8 тысяч тенге;
2) затраты – 293077,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4863,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4863,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4863,6 тысяч тенге.";
пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 219416,8 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 2477 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 216939,8 тысяч тенге.";
пункт 25 изложить в новой редакции:

"25. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 371471,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22708 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2929 мың теңге;
трансферттер түсімі – 345834,2 мың теңге;
2) шығындар – 373494,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2023,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2023,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2023,7 мың теңге.";
27 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"27. 2022 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 338097,2 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 592 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен 139500 мың теңге, облыстық бюджеттен 15500 мың теңге, аудандық бюджеттен 182505,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
28 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"28. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 265087,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7033 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 457 мың теңге;
трансферттер түсімі – 257597,6 мың теңге;
2) шығындар – 265577,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -490,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 490,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 490,1 мың теңге.";
30 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2022 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 243004,6 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 585 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен 162000 мың теңге, облыстық бюджеттен 18000 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 62419,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
31 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"31. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

"25. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 371471,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22708 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2929 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 345834,2 тысяч тенге;
2) затраты – 373494,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2023,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2023,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2023,7 тысяч тенге.";
пункт 27 изложить в новой редакции:
"27. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 338097,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 592 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан 139500 тысяч тенге, из областного бюджета 15500 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 182505,2 тысяч тенге.";
пункт 28 изложить в новой редакции:
"28. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 265087,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7033 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 457 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 257597,6 тысяч тенге;
2) затраты – 265577,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -490,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 490,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 490,1 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 243004,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 585 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан 162000 тысяч тенге, из областного бюджета 18000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 62419,6 тысяч тенге.";
пункт 31 изложить в новой редакции:
"31. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 118812 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12175 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 620 мың теңге;
трансферттер түсімі – 106017 мың теңге;
2) шығындар – 121149,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2337,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2337,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2337,8 мың теңге.";
33 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. 2022 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 93934 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 550 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 93384 мың теңге сомасында ескерілсін.";
34 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"34. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82985,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 419 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79772,6 мың теңге;
2) шығындар – 83296,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -311,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 311,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 311,1 мың теңге.";
36 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36. 2022 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 64107,6 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 565 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 63542,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
37 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"37. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 132124,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19882 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 204 мың теңге;
трансферттер түсімі – 112038,4 мың теңге;
2) шығындар – 133866,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1741,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1741,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

1) доходы – 118812 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12175 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 620 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106017 тысяч тенге;
2) затраты – 121149,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2337,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2337,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2337,8 тысяч тенге.";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 93934 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 550 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 93384 тысяч тенге.";
пункт 34 изложить в новой редакции:
"34. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 82985,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2794 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 419 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79772,6 тысяч тенге;
2) затраты – 83296,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -311,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 311,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 311,1 тысяч тенге.";
пункт 36 изложить в новой редакции:
"36. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 64107,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 565 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 63542,6 тысяч тенге.";
пункт 37 изложить в новой редакции:
"37. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 132124,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19882 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 204 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112038,4 тысяч тенге;
2) затраты – 133866,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1741,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1741,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1741,7 мың теңге.";
39 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"39. 2022 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 104932,4 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 502 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен 45000 мың теңге, облыстық бюджеттен 5000 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 54430,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
40 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Секисовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73903,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10586 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –72 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63245,1 мың теңге;
2) шығындар – 74202,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -299,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 299,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 299,7 мың теңге.";
42 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"42. 2022 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 46471,1 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 790 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 45681,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
43 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"43. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134541,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13238 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 576 мың теңге;
трансферттер түсімі – 120727,2 мың теңге;
2) шығындар - 139704 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -5162,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5162,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5162,8 мың теңге.";
45 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"45. 2022 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 105654,2 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 608 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 105046,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
46 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

используемые остатки бюджетных средств – 1741,7 тысяч тенге.";
пункт 39 изложить в новой редакции:
"39. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 104932,4 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 502 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан 45000 тысяч тенге, из областного бюджета 5000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 54430,4 тысяч тенге.";
пункт 40 изложить в новой редакции:
"40. Утвердить бюджет Секисовского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 73903,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10586 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 72 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63245,1 тысяч тенге;
2) затраты – 74202,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -299,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 299,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 299,7 тысяч тенге.";
пункт 42 изложить в новой редакции:
"42. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 46471,1 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 790 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 45681,1 тысяч тенге.";
пункт 43 изложить в новой редакции:
"43. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 134541,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13238 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 576 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 120727,2 тысяч тенге;
2) затраты – 139704 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5162,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5162,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5162,8 тысяч тенге.";
пункт 45 изложить в новой редакции:
"45. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 105654,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 608 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 105046,2 тысяч тенге.";
пункт 46 изложить в новой редакции:

"46. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89683,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9840 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 309 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79534,5 мың теңге;
2) шығындар – 91643,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1959,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1959,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1959,7 мың теңге.";
48 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"48. 2022 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 65355,5 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 444 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен 9500 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 55411,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
49 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"49. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101054,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10005 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 607 мың теңге;
трансферттер түсімі – 90442,2 мың теңге;
2) шығындар – 101752,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -697,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 697,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 697,9 мың теңге.";
51 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"46. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 89683,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9840 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 309 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79534,5 тысяч тенге;
2) затраты – 91643,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1959,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1959,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1959,7 тысяч тенге.";
пункт 48 изложить в новой редакции:
"48. Учесть в бюджете Ушановского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 65355,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 444 тысяч тенге, из областного бюджета 9500 тысяч тенге, из районного бюджета 55411,5 тысяч тенге.";
пункт 49 изложить в новой редакции:
"49. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 101054,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10005 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 607 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90442,2 тысяч тенге;
2) затраты – 101752,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -697,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 697,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 697,9 тысяч тенге.";
пункт 51 изложить в новой редакции:

"51. 2022 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 69618,2 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 669 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 68949,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"51. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 69618,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 669 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 68949,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.