Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/198-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Жарма ауданы Қапанбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 маусымдағы № 17/277-VII шешімі
Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/188-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Жарма ауданы Қапанбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жарма ауданы Қапанбұлақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34359,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1436,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 32923,0 мың теңге;
2) шығындар – 35153,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -794,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 794,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 794,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 11/198-VII "О бюджете Капанбулакского сельского округа Жарминского района на 2022-2024 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 июня 2022 года № 17/277-VII
Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 11/198-VІI "О бюджете Капанбулакского сельского округа Жарминского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Капанбулакского сельского округа Жарминского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34359,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1436,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов 32923,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35153,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -794,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 794,8 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 794,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь
Жарминского районного маслихата
М. Оспанбаев
Приложение
к решению Жарминского
районного маслихата