Маралды ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 30/10-VII шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына негізінде, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім ауданы Маралды ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 108304,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5956,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 102348,0мың теңге;
2) шығындар – 109434,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1129,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1129,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 1129,3 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 1129,3 мың теңге.

О бюджете Маралдинского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 30/10-VII
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Маралдинского сельского округа Курчумского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 108304,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5956,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 102348,0 тысяч тенге;
2) затраты - 109434,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1129,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1129,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1129,3 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 1129,3 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 13/9-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен Маралды ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2023 жылға 44282,0 мың теңге сомасында Маралды ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихат торағасы М. Калелов
Күршім
аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2023 № 13/9-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Маралдинского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Маралдинского сельского округа на 2023 год в сумме 44282,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Курчумского районного маслихата М. Калелов
Приложение 1
к решению Курчумского
районного маслихата