"Үржар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 25-263/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 сәуірдегі № 14-228/VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 1-13/VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 11.04.2023 № 1-13/VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Үржар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 25-263/VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5604 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"Үржар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесінде көрсетілген шешіммен бекітілген:
39-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"39. "Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша түрде жүргізіледі. Қызметші танысудан бас тартқан жағдайда, еркін түрде акт құрылып, персоналды басқару қызметімен және мемлекеттік органның басқа екі қызметшісімен қол қойылған акт толтырылады.
Бұл ретте танысудан бас тартқан қызметшілерге бағалау нәтижелері мемлекеттік органдардың интранет-порталы және/немесе мемлекеттік қызмет персоналы бойынша автоматтандырылған бірыңғай дерекқор (ақпараттық жүйенің) не электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы осы Әдістеменің 38-тармағында көрсетілген мерзімде жолданады.";
40-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 20 марта 2018 года № 25-263/VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Урджарского районного маслихата"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 апреля 2022 года № 14-228/VII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 11 апреля 2023 года № 1-13/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 11.04.2023 № 1-13/VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 20 марта 2018 года №25-263/VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Урджарского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 5604) следующие изменения:
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Урджарского районного маслихата", утвержденной указанным решением:
пункт 39 изложить в следующей редакции:
"39. Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной форме. В случае отказа служащего от ознакомления, составляется акт в произвольной форме, который подписывается руководителем отдела организационно-кадровой работы и двумя другими служащими государственного органа.
При этом служащим, отказавшимся от ознакомления, результаты оценки направляются посредством интранет - портала государственных органов и/или единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы либо системы электронного документооборота в сроки, указанные в пункте 38 настоящей Методики.";
пункт 40 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев