Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 356 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 333 қаулысы. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қарашадағы № 377 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 10.11.2023 № 377 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Шемонаихинского района от 3 декабря 2021 года № 356 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2022 года № 333. Утратило силу постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 10 ноября 2023 года № 377
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 10.11.2023 № 377 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 356 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163423 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"2022 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
қаулының бүкіл мәтіні бойынша:
"мүгедектерді", деген сөздер тиісінше "мүгедектігі бар адамдарды" деген сөздермен ауыстырылсын.
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Шемонаихинского района от 3 декабря 2021 года № 356 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 163423) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2022 год";
по всему тексту:
слова "инвалидов" заменить соответственно словами "лиц с инвалидностью".
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г.А. Раимбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі Г. Акулов
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 333 қаулысына қосымша
Мүгедектігі бар адамдардың жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
№ т/н
Кәсіпорының, ұйымының, мекеменің атауы
тізімдік саны
квота мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны (адам)
1
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шемонаиха ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Раимбекову Г.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинакого района Г. Акулов
Приложение
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от 30 сентября 2022 года № 333
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
№ п/п
Наименование предприятия, организации, учреждения
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
Количество рабочих мест (человек)
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Районная больница Шемонаихинского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области

467
4%
18
2
Шығыс Қазақстан облысы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Зевакино арнайы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
61
2%
1
3
Шығыс Қазақстан облысы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Первомай арнайы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
2%
1
4
Шығыс Қазақстан облысы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Уба" шипажайы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
2%
1
5
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Шемонаиха колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
61
2%
1
6
"Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
95
2%
2
7
"Шемонаиха ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
81
2%
2
8
"Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табигат пайдалануды реттеу басқармасының "Верх-Уба орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
59
2%
1
9
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің "Н.А. Островский атындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
120
3%
4
10
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің "Ю.А. Гагарин атындағы № 3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
99
2%
2
11
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы "№ 5 жалпы орта білім беретін мектеб-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
105
3%
3
12
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің "Д.М. Карбышев атындағы Первомай жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
107
3%
3
13
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің "И.М. Астафьев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
84
2%
2
14
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің "Верх-Уба жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
66
2%
1
15
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің "А.С. Иванов атындағы Выдриха жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
67
2%
1
16
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің "Камышинка жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
69
2%
1
17
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің "Октябрь жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
53
2%
1
18
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің "Сугатовка жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
61
2%
1
19
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақбота" балабақша-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
55
2%
1
20
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің "Аленушка" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
65
2%
1
21
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің "Сәби Әлемі" балабақша-бөбежайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
61
2%
1
22
"Воробьев Н. и Ко" коммандиттік серіктестігі

467
4%
18
2
Коммунальное государственное учреждение "Зевакинский центр оказания специальных социальных услуг" Управления координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области
61
2%
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Первомайский центр оказания специальных социальных услуг" Управления координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области
60
2%
1
4
Коммунальное государственное учреждение "Санаторий "Уба" Управления координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области
60
2%
1
5
Коммунальное государственное учреждение "Шемонаихинский колледж" Управления образования Восточно-Казахстанской области
61
2%
1
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры акимата Шемонаихинского района"
95
2%
2
7
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Шемонаихинского района"
81
2%
2
8
Коммунальное государственное учреждение "Верх-Убинское лесное хозяйство" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области"
59
2%
1
9
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 1 имени Н.А. Островского" отдела образования по Шемонаихинскому району управления образования Восточно-Казахстанской области"
120
3%
4
10
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 3 имени Ю.А. Гагарина" отдела образования по Шемонаихинскому району управления образования Восточно-Казахстанской области"
99
2%
2
11
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс "Общеобразовательная средняя школа-ясли-детский сад № 5 имени Ахмета Байтурсынова" отдела образования по Шемонаихинскому району управления образования Восточно-Казахстанской области"
105
3%
3
12
Коммунальное государственное учреждение "Первомайский комплекс "Общеобразовательная средняя школа детский сад имени Д.М. Карбышева" отдела образования по Шемонаихинскому району управления образования Восточно-Казахстанской области"
107
3%
3
13
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени И.М. Астафьева" отдела образования по Шемонаихинскому району управления образования Восточно-Казахстанской области"
84
2%
2
14
Коммунальное государственное учреждение "Верх-Убинская общеобразовательная средняя школа" отдела образования по Шемонаихинскому району управления образования Восточно-Казахстанской области"
66
2%
1
15
Коммунальное государственное учреждение "Выдрихинский комплекс "Общеобразовательная средняя школа-детский сад имени А.С. Иванова" отдела образования по Шемонаихинскому району управления образования Восточно-Казахстанской области"
67
2%
1
16
Коммунальное государственное учреждение "Камышинский комплекс "Общеобразовательная средняя школа-детский сад" отдела образования по Шемонаихинскому району управления образования Восточно-Казахстанской области"
69
2%
1
17
Коммунальное государственное учреждение "Октябрьский комплекс "Общеобразовательная средняя школа-детский сад" отдела образования по Шемонаихинскому району управления образования Восточно-Казахстанской области"
53
2%
1
18
Коммунальное государственное учреждение "Сугатовский комплекс "Общеобразовательная средняя школа-детский сад" отдела образования по Шемонаихинскому району управления образования Восточно-Казахстанской области"
61
2%
1
19
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-ясли "Ақбота" отдела образования по Шемонаихинскому району управления образования Восточно-Казахстанской области"
55
2%
1
20
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "АлҰнушка" отдела образования по Шемонаихинскому району управления образования Восточно-Казахстанской области"
65
2%
1
21
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-ясли "Сәби Әлемі" отдела образования по Шемонаихинскому району управления образования Восточно-Казахстанской области"
61
2%
1
22
Коммандитное товарищество "Воробьев Н. и Ко"