"Ақжайық ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Ақжайық ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 наурыздағы №76 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № 74 қаулысы. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 6 маусымдағы № 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 06.06.2024 № 143 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ақжайық ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақжайық ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Ақжайық ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 наурыздағы №76 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №5131 болып енгізілді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қоса беріліп отырған "Ақжайық ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесінде көрсетілген қаулымен бекітілген:
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. Бағалауды өткізу үшін "Б" корпусы қызметшісін мемлекеттік лауазымға тағайындауға және мемлекеттік лауазымнан босатуға құқығы бар лауазымды тұлғамен (бұдан әрі – уәкілетті тұлға) персоналды басқару қызметі немесе ол болмаған жағдайда персоналды басқару қызметінің (кадр қызметінің) (бұдан әрі – персоналды басқару қызметі) міндеттерін атқару жүктелген өзге құрылымдық бөлімше (тұлға) жұмыс органы болып табылатын бағалау жөніндегі комиссия (бұдан әрі – комиссия) құрылады.
Комиссия құрамы уәкілетті тұлғамен анықталады, комиссия мүшелерінің саны 5 адамнан кем болмауы тиіс.";
41-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"41. "Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша түрде жүргізіледі. Қызметші танысудан бас тартқан жағдайда, еркін түрде акт құрылып, персоналды басқару қызметімен және мемлекеттік органның басқа екі қызметшісімен қол қойылған акт толтырылады.
Бұл ретте танысудан бас тартқан қызметшілерге бағалау нәтижелері мемлекеттік органдардың интранет-порталы және (немесе) мемлекеттік қызмет персоналы бойынша автоматтандырылған бірыңғай дерекқор (ақпараттық жүйенің) не электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы осы Әдістеменің 40-тармағында көрсетілген мерзімде жолданады.";
42-тармақ алынып тасталсын.

О внесении изменений в постановление акимата Акжаикского района от 28 марта 2018 года № 76 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Акжаикского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 3 мая 2022 года № 74. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 6 июня 2024 года № 143
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 06.06.2024 № 143 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Акжаикского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Постановление акимата Акжаикского района от 28 марта 2018 года №76 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Акжаикского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5131) следующие изменения:
в методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Акжаикского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" утвержденная указанным постановлением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Для проведения оценки должностным лицом, имеющим право назначения на государственную должность и освобождения от государственной должности служащего корпуса "Б" (далее – уполномоченное лицо), создается комиссия по оценке (далее – комиссия), рабочим органом которой является служба управления персоналом, либо в случае ее отсутствия – иное структурное подразделение (лицо), на которое возложено исполнение обязанностей службы управления персоналом (кадровой службой) (далее – служба управления персоналом).
Состав комиссии определяется уполномоченным лицом. Количество членов Комиссии составляет не менее 5 человек.";
пункт 41 изложить в следующей редакции:
"41. Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной форме. В случае отказа служащего от ознакомления, составляется акт в произвольной форме, который подписывается службой управления персоналом и двумя другими служащими государственного органа.
При этом служащим, отказавшимся от ознакомления, результаты оценки направляются посредством интранет - портала государственных органов и (или) единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы либо системы электронного документооборота в сроки, указанные в пункте 40 настоящей Методики." ;
пункт 42 исключить.

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Айтмұхамбетов

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района К.Айтмухамбетов