Ақжайық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 12-1 "2022-2024 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 15-1 шешімі
Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 12-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 843 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 471 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 172 мың теңге;
2) шығындар – 48 137 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 294 мың теңге.";
2 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 960 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 492 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 160 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 198 мың теңге;
2) шығындар – 32 192 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1232 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1232 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1232 мың теңге.";
3 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті 7, 8 және 9 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 10 января 2022 года № 12-1 "О бюджетах сельских округов Акжаикского района на 2022-2024 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 мая 2022 года № 15-1
Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Акжаикского района на 2022-2024 годы" от 10 января 2022 года № 12-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжолского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 843 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 471 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 90 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 172 тысяч тенге;
2) затраты – 48 137 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 294 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 294 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 294 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 960 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 492 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 160 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 198 тысяч тенге;
2) затраты – 32 192 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1232 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1232 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1232 тысяча тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах: