Бөрлі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 6 "Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын Бөрлі ауданының атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 31 мамырдағы № 203 қаулысы. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 99 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 10.04.2023 № 99 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Бөрлі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бөрлі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 6 "Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын Бөрлі ауданының атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысымен бекітілген Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын Бөрлі ауданының атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесіне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5104 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 40 тармақ келесідей редакцияда жазылсын:
"40. "Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша түрде жүргізіледі. Қызметші танысудан бас тартқан жағдайда, еркін түрде акт құрылып, персоналды басқару қызметімен және мемлекеттік органның басқа екі қызметшісімен қол қойылған акт толтырылады.
Бұл ретте танысудан бас тартқан қызметшілерге бағалау нәтижелері мемлекеттік органдардың интранет-порталы және/немесе мемлекеттік қызмет персоналы бойынша автоматтандырылған бірыңғай дерекқор (ақпараттық жүйенің) не электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы осы Әдістеменің 39-тармағында көрсетілген мерзімде жолданады."
2) 41 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лауазымы Аты-жөні

О внесении изменений постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 6 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов Бурлинского района, финансируемых из районного бюджета"
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 31 мая 2022 года № 203. Отменен постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2023 года № 99
Сноска. Отменен постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 10.04.2023 № 99 (вводится в действие со дня его подписания).
Акимат Бурлинского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Внести в Методику оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов Бурлинского района, финансируемых из районного бюджета, утвержденную постановлением акимата Бурлинского района от 12 марта 2018 года № 6 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов Бурлинского района, финансируемых из районного бюджета" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5104) следующие изменения:
1) пункт 40 изложить в следующей редакции:
"40. Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной форме. В случае отказа служащего от ознакомления, составляется акт в произвольной форме, который подписывается службой управления персоналом и двумя другими служащими государственного органа.
При этом служащим, отказавшимся от ознакомления, результаты оценки направляются посредством интранет - портала государственных органов и/или единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы либо системы электронного документооборота в сроки, указанные в пункте 39 настоящей Методики.";
2) пункт 41 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Должность ФИО