Бөкей ордасы ауданы бойынша 2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қарашадағы № 147 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы №498 "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Бөкей ордасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по Бокейординскому району на 2023 год
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 21 ноября 2022 года № 147
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью", акимат Бокейординского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бөкей ордасы ауданы бойынша ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдардың үшін 2023 жылға арналған жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Бөкей ордасы ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын және Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастыруын қамтамасыз етсін.

1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год по Бокейординскому району в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бокейординского района" обеспечить официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Бокейординского района.

3. "Бөкей ордасы ауданы бойынша 2022 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 22 қарашадағы №168 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Акқалиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөкей ордасы ауданының әкімі Н. Даумов
Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "21" қарашадағы
№147 қаулысына қосымша
Бөкей ордасы ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (ауыр жұмыстарда, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде), адам
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік саны), %
Мүгедектігі бар адамдарға арналған жұмыс орындарының саны, адам
1
"Бөкей ордасы аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі
74
2
1
2
"Бөкей ордасы аудандық мәдениет бөлімінің Бөкей ордасы аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
54
2
1

3. Признать утратившим силу постановление акимата Бокейординского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Бокейординскому району на 2022 год" от 22 ноября 2021 года №168.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аккалиева М.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2023 года.
Аким Бокейординского района Н. Даумов
Приложение
к постановлению акимата
Бокейординского района
от "21" ноября2022 года № 147
Квота рабочих мест для инвалидов в Бокейординском районе
№ п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников (без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда), человек
Размер квоты (от списочной численности работников), %
Количество рабочих мест для лиц с инвалидностью, человек
1
Государственное учреждение "Бокейординская районная централизованная библиотечная система"
74
2
1
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Бокейординский районный центр досуга Бокейординского районного отдела культуры"
54
2
1