2023-2025 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Бисен ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-3 шешімі.
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Бисен ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 59 027 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 526 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 157 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 49 344 мың теңге;
2) шығындар – 59 674 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге: қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 647 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 647 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 647 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 27.12.2023 № 12-2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Бисенского сельского округа Бокейординского района на 2023-2025 годы
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 25-3.
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1) доходы – 59 027 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 526 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 157 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 49 344 тысяч тенге;
2) затраты – 59 674 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -647 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 647 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 647 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.12.2023 № 12-2 (вводится в действие с 01.01.2023).

2. 2023 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №24-1 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдердің жалпы сомасы 41 735 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

2. Поступления в бюджет сельского округа на 2023 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Бокейордиского районного маслихата от 23 декабря 2022 года №24-1 "О районном бюджете на 2023-2025 годы".
3. Учесть в бюджетах на 2023 года поступление субвенций передаваемой из районного бюджета в сумме 41 735 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.