О внесении изменения в постановление акимата Жангалинского района от 19 ноября 2021 года № 277 "Об установлении квоты рабочих мест по Жангалинскому району на 2022 год"
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 28 июня 2022 года № 123
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменение в постановление акимата Жангалинского района от 19 ноября 2021 года № 277 "Об установлении квоты рабочих мест по Жангалинскому району на 2022 год" следующее изменение:
приложение №2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении деяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Закарин
Приложение
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 28 июня 2022 года № 123
Приложение №2
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 19 ноября 2021 года № 277
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения
свободы по Жангалинскому району на 2022 год
Наименование организаций
Количество рабочих мест
Размер квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ауданаралық сауықтыру ауруханасы" оңалту орталығы" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области

Жаңақала ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 қарашадағы № 277 "Жаңақала ауданы бойынша 2022 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 28 маусымдағы № 123 қаулысы
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 19 қарашадағы № 277 "Жаңақала ауданы бойынша 2022 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының №2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Закарин
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 28 маусымдағы
№ 123 қаулысына қосымша
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 19 қарашадағы
№ 277 қаулысына №2 қосымша
Жаңақала ауданы бойынша 2022 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота мөлшері
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Аудандық сауықтыру ауруханасы" оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны