Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №16-2 "2022-2024 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 25-2 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кіріс – 32 636 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 699 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 30 937 мың теңге;
2) шығындар – 32 966 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 330 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 330 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №16-2 "О бюджете Жанажолского сельского округа Жангалинского района на 2022-2024 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 июля 2022 года № 25-2
Жангалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О бюджете Жанажолского сельского округа Жангалинского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №16-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жанажолского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 636 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 699 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 30 937 тысяч тенге;
2) затраты – 32 966 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 330 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 330 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.