Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 6-1 "Жаңақала ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 тамыздағы № 26-1 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 6-1 "Жаңақала ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жаңақала ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспары қосымшаға сәйкес 7-1) тармақшамен толықтырылсын:
"7-1) жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген карталарын осы жоспардың 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 қосымшаларына сәйкес;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы
О. Кубесова
Аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 27 тамыздағы
№ 26-1 шешіміне қосымша
Жаңақала ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 43-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картаны
Жаңақазан ауылдық округі
Жаңақала ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 44-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картаны
Жаңажол ауылдық округі
Жаңақала ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 45-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картаны
Мастексай ауылдық округі
Жаңақала ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 46-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картаны
Көпжасар ауылдық округі
Жаңақала ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 47-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картаны
С.Меңдешев ауылдық округі
Жаңақала ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 48-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картаны
Пятимар ауылдық округі
Жаңақала ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 49-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картаны
Бірлік ауылдық округі
Жаңақала ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 50-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картаны
Қызылоба ауылдық округі

О внесении дополнения в решение Жангалинского районного маслихата от 23 апреля 2021 года № 6-1 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Жангалинскому району на 2021-2022 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 августа 2022 года № 26-1
Жангалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 23 апреля 2021 года № 6-1 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Жангалинскому району на 2021-2022 годы" следующее дополнение:
в План по управлению пастбищами и их использованию по Жангалинскому району на 2021-2022 годы утвержденным указанным решением дополнить подпунктом 7-1) согласно приложениям к настоящему решению:
"7-1) карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей согласно приложениям 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 к настоящему Плану;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
О. Кубесова
Приложение
к решению районного маслихата
от 27 августа 2022 года № 26-1
Приложение 43
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Жангалинскому
району на 2021-2022 годы
Карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Жанаказанский сельский округ
Приложение 44
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Жангалинскому
району на 2021-2022 годы
Карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Жанажолский сельский округ
Приложение 45
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Жангалинскому
району на 2021-2022 годы
Карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Мастексайский сельский округ
Приложение 46
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Жангалинскому
району на 2021-2022 годы
Карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Копжасарский сельский округ
Приложение 47
к Плану по управлению пастбищами
и их использованию по
Жангалинскому
району на 2021-2022 годы
Карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей С.Мендешевский сельский округ
Приложение 48
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Жангалинскому
району на 2021-2022 годы
Карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Пятимарский сельский округ
Приложение 49
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Жангалинскому
району на 2021-2022 годы
Карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Брликский сельский округ
Приложение 50
к Плану по управлению
пастбищами
и их использованию по
Жангалинскому
району на 2021-2022 годы
Карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Кызылобинский сельский округ