Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 29-2 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Жаңақала аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26230 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 617 693 мың теңге:
салықтық түсімдер – 802 048 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 463 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 793 182 мың теңге;
2) шығындар – 6 987 726 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 132 263 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 192 969 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 706 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -502 296 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 502 296 мың теңге:

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 15-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 ноября 2022 года № 29-2
Жангалинский районный маслихат Западно-Казахстанский области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 15-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26230) следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 617 693 тысячи тенге:
налоговые поступления – 802 048 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 463 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 793 182 тысячи тенге;
2) затраты – 6 987 726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 132 263 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 192 969 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 706 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -502 296 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 502 296 тысяч тенге:

90 135
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
90 135
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
75 444
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 447
010
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан(облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелері дайындау және олардың облыстық жарыстарына қатысу
9 244
3
Ақпараттық кеңiстiк
152 440
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12 988
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 988
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
139 452
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
139 452
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
80 624
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
53 452
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 689
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
33 763
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
27 172
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 172
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
85 458
6
Жер қатынастары
32 093
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
32 093
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 264
003
Елді мекендерді жер - шаруашылық орналыстыру
4 829
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
53 365
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
53 365
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
53 365
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 764
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 764
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
29 764
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

90 135
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
90 135
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
75 444
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 447
010
Подготовка и участие членов сборных команд района(города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных мероприятиях
9 244
3
Информационное пространство
152 440
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 988
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
12 988
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
139 452
006
Функционирование районных (городских) библиотек
139 452
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
80 624
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
53 452
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19 689
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
33 763
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
27 172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
27 172
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
85 458
6
Земельные отношения
32 093
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
32 093
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
27 264
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
4 829
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
53 365
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
53 365
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
53 365
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 764
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 764
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
29 764
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)