Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №14-3 "2022-2024 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Жақсыбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 26-3 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №14-3 "2022 – 2024 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Жақсыбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жақсыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 918 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 276 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 38 642 мың теңге;
2) шығындар – 40 875 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -957 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 957 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 957 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №14-3 "О бюджете Жаксыбайского сельского округа Жанибекского района на 2022-2024 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2022 года № 26-3
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №14-3 "О бюджете Жаксыбайского сельского округа Жанибекского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жаксыбайского сельского округана 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 918 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 276 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 38 642 тысячи тенге;
2) затраты – 40 875 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -957 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 957 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 957 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.