2023 - 2025 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 28-9 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жәнібек ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 593 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 343 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 50 250 мың теңге;
2) шығындар – 51 639 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 46 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 13-9 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №27-1 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.

О бюджете Узункульского сельского округа Жанибекского района на 2023 – 2025 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 28-9.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Узункульского сельского округа Жанибекского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 593 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 343 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 50 250 тысяч тенге;
2) затраты – 51 639 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 46 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.11.2023 № 13-9 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Поступления в бюджет Узункульского сельского округа Жанибекского района на 2023 год формируются в соответствии с Бюдетным кодексом Республики Казахстан, решением Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2022 года №27-1 "О районном бюджете на 2023 – 2025 годы".

3.2023 жылғы аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің мөлшері 3 000 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2023 жылға арналған Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 28 424 мың теңге көлемінде ескерілсін.
5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

3.Установить на 2023 год размер целевых трансфертов передаваемых из районного бюджета в сумме 3 000 тысяч тенге.
4. Учесть в бюджете Узункульского сельского округа Жанибекского района на 2023 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 28 424 тысячи тенге.
5. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным Кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.