Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 наурыздағы №210 "Зеленов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 167 қаулысы. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 414 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 20.09.2024 № 414 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің "Зеленов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы №210 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5126 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы";
1–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған "Бәйтерек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесі бекітілсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Зеленов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесінде:
жоғарғы оң жақ бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
Бәйтерек ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 28 наурыздағы
№ 210 қаулысымен бекітілген
әдістеме атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесі";
1-тармақта "Зеленов ауданы әкімінің аппараты" деген сөздер "Бәйтерек ауданы әкімінің аппараты" деген сөздермен ауыстырылсын";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменения в постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года №210 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Зеленовского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2022 года № 167. Утратило силу постановлением акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 сентября 2024 года № 414
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20.09.2024 № 414 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Зеленовского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" от 28 марта 2018 года №210 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5126) следующие изменения:
наименование постановления изложить в следующей редакции:
"Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима района Бәйтерек" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемую методику оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима района Бәйтерек" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета.";
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Зеленовского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета, утвержденной указанным постановлением:
правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Утверждена
постановлением акимата
района Бәйтерек
от 28 марта 2018 года № 210
наименование методики изложить в следующей редакции:
"Методика оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима района Бәйтерек" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
в пункте 1 слова "Аппарат акима Зеленовского района" заменить словами "Аппарат акима района Бәйтерек";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. Бағалауды өткізу үшін "Б" корпусы қызметшісін мемлекеттік лауазымға тағайындауға және мемлекеттік лауазымнан босатуға құқығы бар лауазымды тұлғамен (бұдан әрі – уәкілетті тұлға) персоналды басқару қызметі немесе ол болмаған жағдайда персоналды басқару қызметінің (кадр қызметінің) (бұдан әрі – персоналды басқару қызметі) міндеттерін атқару жүктелген өзге құрылымдық бөлімше (тұлға) жұмыс органы болып табылатын Бағалау жөніндегі комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылады.
Комиссия құрамы уәкілетті тұлғамен анықталады, комиссия мүшелерінің саны 5 адамнан кем болмауы тиіс.";
41-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"41. "Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша түрде жүргізіледі. Қызметші танысудан бас тартқан жағдайда, еркін түрде акт құрылып, персоналды басқару қызметімен және мемлекеттік органның басқа екі қызметшісімен қол қойылған акт толтырылады.
Бұл ретте танысудан бас тартқан қызметшілерге бағалау нәтижелері мемлекеттік органдардың интранет-порталы және (немесе) мемлекеттік қызмет персоналы бойынша автоматтандырылған бірыңғай дерекқор (ақпараттық жүйенің) не электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы осы Әдістеменің 40-тармағында көрсетілген мерзімде жолданады.";
42-тармақ алынып тасталсын.
1-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
Бәйтерек ауданы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының
мемлекеттік және жергілікті бюджеттен
қаржыланатын аудандық атқарушы
органдардың "Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің қызметін
бағалау әдістемесіне 1-қосымша
2-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
Бәйтерек ауданы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының
мемлекеттік және жергілікті бюджеттен
қаржыланатын аудандық атқарушы
органдардың "Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің қызметін
бағалау әдістемесіне 2-қосымша
3-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
Бәйтерек ауданы әкімінің аппараты
мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының
мемлекеттік және жергілікті бюджеттен
қаржыланатын аудандық атқарушы
органдардың "Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің қызметін
бағалау әдістемесіне 3-қосымша
4–қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
Бәйтерек ауданы әкімінің аппарат
мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының
мемлекеттік және жергілікті бюджеттен
қаржыланатын аудандық атқарушы
органдардың "Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің қызметін
бағалау әдістемесіне 4-қосымша
5–қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
Бәйтерек ауданы әкімінің аппараты
мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының
мемлекеттік және жергілікті бюджеттен
қаржыланатын аудандық атқарушы
органдардың "Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің қызметін
бағалау әдістемесіне 5-қосымша

"5. Для проведения оценки должностным лицом, имеющим право назначения на государственную должность и освобождения от государственной должности служащего корпуса "Б" (далее – уполномоченное лицо), создается Комиссия по оценке (далее – Комиссия), рабочим органом которой является служба управления персоналом либо в случае ее отсутствия – иное структурное подразделение (лицо), на которое возложено исполнение обязанностей службы управления персоналом (кадровой службой) (далее – служба управления персоналом).
Состав Комиссии определяется уполномоченным лицом. Количество членов Комиссии составляет не менее 5 человек.";
пункт 41 изложить в новой редакции:
"41. Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной форме. В случае отказа служащего от ознакомления, составляется акт в произвольной форме, который подписывается службой управления персоналом и двумя другими служащими государственного органа.
При этом служащим, отказавшимся от ознакомления, результаты оценки направляются посредством интранет - портала государственных органов и/или единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы либо системы электронного документооборота в сроки, указанные в пункте 40 настоящей Методики.";
пункт 42 исключить.
правый верхний угол приложения 1 изложить в следующей редакции:
"Приложение 1
к методике оценки деятельности
административных государственных
служащих корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат акима района
Бәйтерек" и районных исполнительных
органов, финансируемых из местного
бюджета";
правый верхний угол приложения 2 изложить в следующей редакции:
"Приложение 2
к методике оценки деятельности
административных государственных служащих
корпуса "Б" государственного учреждения
"Аппарат акима района Бәйтерек" и районных
исполнительных органов, финансируемых из
местного бюджета";
правый верхний угол приложения 3 изложить в следующей редакции:
"Приложение 3
к методике оценки деятельности
административных государственных
служащих корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат акима района
Бәйтерек" и районных исполнительных
органов, финансируемых из местного
бюджета";
правый верхний угол приложения 4 изложить в следующей редакции:
"Приложение 4
к методике оценки деятельности
административных государственных служащих корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат акима района
Бәйтерек" и районных исполнительных
органов, финансируемых из местного
бюджета";
правый верхний угол приложения 5 изложить в следующей редакции:
"Приложение 5
к методике оценки деятельности
административных государственных
служащих корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат акима района
Бәйтерек" и районных исполнительных
органов, финансируемых из местного
бюджета".

2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Токжанов

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Токжанов