Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №13-7 "2022-2024 жылдарға арналған Казталов ауданының Қайынды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 17-9 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №13-7 "2022-2024 жылдарға арналған Казталов ауданының Қайынды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырып жаңа редакцияда жазылсын:
"2022-2024 жылдарға арналған Казталов ауданының Қайынды ауылдық округінің бюджеті туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қайынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 464 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 110 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 354 мың теңге;
2) шығындар – 36 501 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37 мың теңге.";
5-тармақта орыс тіліндегі мәтінге өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 29 декабря 2021 года №13-7 "О бюджете Кайындинского сельского округа Казталовского района на 2022-2024 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2022 года № 17-9
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Казталовского района от 29 декабря 2021 года №13-7 "О бюджете Кайындинского сельского округа Казталовского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
в заголовок в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кайындинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 464 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 110 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 354 тысячи тенге;
2) затраты – 36 501 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.