Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №12-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 21-2 шешімі
Казталов ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Казталов аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №12-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26098 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 463 393 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:
Аталған сомаларды ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу Казталов ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы С.Мулдашев
Казталов аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 2 қыркүйектегі
№21-2 шешіміне қосымша
Казталов аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 12-1 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2021 года №12-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 2 сентября 2022 года № 21-2
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года №12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26098) следующие изменения:
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме – 463 393 тысяч тенге:
Распределение указанных сумм бюджетам сельских округов осуществляется на основании постановления акимата Казталовского района.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 2 сентября 2022 года №21-2
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 24 декабря 2021 года № 12-1
Районный бюджет на 2022 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

33 134
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
33 134
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 470
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
664
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
38 833
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 833
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
38 833
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 856
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 856
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
36 856
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
33 758
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 098
12
Көлiк және коммуникация
1 622 629
1
Автомобиль көлiгi
1 615 129
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 615 129
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
153 521
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
40 714
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 420 894
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 500
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
7 500
13
Басқалар
357 515
9
Басқалар
357 515
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
329 515
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
329 515
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
28 000
14
Борышқа қызмет көрсету
91 783
1
Борышқа қызмет көрсету
91 783

33 134
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
33 134
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
32 470
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
664
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
38 833
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 833
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
38 833
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 856
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 856
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
36 856
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
33 758
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 098
12
Транспорт и коммуникации
162 2629
1
Автомобильный транспорт
1 615 129
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 615 129
022
Развитие транспортной инфраструктуры
153 521
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
40 714
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1420 894
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 500
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
7 500
13
Прочие
357 515
9
Прочие
357 515
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
329 515
064
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
329 515
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
28 000
14
Обслуживание долга
91 783
1
Обслуживание долга
91 783