Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 13-8 "2022-2024 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 мамырдағы № 18-2 шешімі
аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 13-8 "2022-2024 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 155 421 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 954 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 141 467 мың теңге;
2) шығындар – 157 286 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 865 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 865 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 865 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған Жымпиты ауылдық округі бюджетіне бөлінетін нысаналы республикалық, облыстық, аудандық транферттердің жалпы сомасы 41 657 мың теңге көлемінде қарастырылсын:
1) республикалық бюджет трансферттер сомасы – 3 240 мың теңге:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 3 240 мың теңге;
2) облыстық бюджет трансферттер сомасы – 19 194 мың теңге:
факторлық-балдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне – 19 194 мың теңге;
3) аудандық бюджет трансферттер сомасы – 19 223 мың теңге:

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 13-8 "О бюджете Жымпитинского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 мая 2022 года № 18-2
районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 13-8 "О бюджете Жымпитинского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жымпитинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 155 421 тысяча тенге:
налоговые поступления – 13 954 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 141 467 тысяч тенге;
2) затраты – 157 286 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 865 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 865 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 865 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Жымпитинского сельского округа на 2022 год общую сумму целевых республиканских, областных, районных трансфертов на общую сумму 41 657 тысяч тенге:
1) сумма трансфертов из республиканского бюджета – 3 240 тысяч тенге:
на повышение заработную плату работникам отдельных категорий государственных служащих, работникам государственных предприятий, удерживаемую за счет средств государственного бюджета – 3 240 тысяч тенге;
2) сумма трансфертов из областного бюджета – 19 194 тысячи тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих на основе факторно- бальной шкале – 19 194 тысячи тенге;
3) сумма трансфертов из районного бюджета – 19 223 тысячи тенге: