Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №18-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 21-1 шешімі
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теректі аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №18-1(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26267 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 590 404 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 800 879 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 759 740 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 014 785 мың теңге;
2) шығындар – 13 441 897 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 173 986 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 271 076 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 97 090 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 025 479 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 025 479 мың теңге:
қарыздар түсімі – 771 076 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 847 649 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 102 052 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің түсуі ескерілсін:
республикалық бюджеттен жалпы сомасы 3 091 821 мың теңге:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға – 165 919 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 150 405 мың теңге;
кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға – 30 536 мың теңге;
протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнайы жүріп-тұру құралдары (кресло-арбалар), техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдары кеңейту, ақпаратты Брайль қарпімен енгізу/шығару арқылы сөйлеу синтезі бар портативтік тифлокомпьютерге – 4 033 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту, Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге – 10 601 мың теңге;

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2021 года №18-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 апреля 2022 года № 21-1
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года №18-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26267) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 590 404 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 800 879 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 759 740 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 014 785 тысяч тенге;
2) затраты – 13 441 897 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 173 986 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 271 076 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 97 090 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 025 479 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 025 479 тысяч тенге:
поступление займов – 771 076 тысяч тенге;
погашение займов – 847 649 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 102 052 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление целевых трансфертов и кредитов из вышестоящего бюджета:
из республиканского бюджета в общей сумме 3 091 821 тысяча тенге:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 165 919 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 150 405 тысяч тенге;
на гарантированный социальный пакет – 30 536 тысяч тенге;
на протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портативный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом/выводом информации шрифтом Брайля – 4 033 тысячи тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами, обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida – 10 601 тысяча тенге;

ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге – 1 530 мың теңге;
санаторлы-курорттық емдеуге – 1 235 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына – 86 881 мың теңге;
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге – 300 174 мың теңге;
қоғамдық жұмыстарға – 10 201 мың теңге;
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық - әлеуметтік мекелемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге – 38 497 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 58 791 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Тоқпай ауылына кіреберіс жолды күрделі жөндеуге – 85 349 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Айтиев ауылына кіреберіс жолды күрделі жөндеуге – 121 162 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ұзынкөл ауылына кірме жолды күрделі жөндеуге – 351 499 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Жаңа өмір ауылына кіреберіс жолды күрделі жөндеуге – 158 458 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға кредит беруге – 271 076 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Подстепное ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысына (сыртқы инженерлік желілер және абаттандырусыз) – 67 200 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Подстепное ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысына (сыртқы инженерлік желілер және абаттандырусыз) – 55 067 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Подстепное ауылындағы су құбырын қайта құруға – 736 058 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Пойма ауылындағы су құбырын қайта құруға – 191 062 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Тоқпай ауылындағы 290 жер теліміне су құбырының құрылысы – 108 246 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоровка ауылындағы мұражайы күрделі жөндеуге – 87 841 мың теңге;
облыстық бюджеттен жалпы сомасы 1 591 510 мың теңге:
факторлық-балдық шәкілге негізделген мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеудің жаңа жүйесіне – 397 459 мың теңге;
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге – 18 378 мың теңге;

на оказание услуг специалиста жестового языка – 1 530 тысяч тенге;
на санаторно-курортное лечение – 1 235 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику – 86 881 тысяча тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей – 300 174 тысячи тенге;
на общественные работы – 10 201 тысяча тенге;
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения – 38 497 тысяч тенге;
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 58 791 тысяча тенге;
на капитальный ремонт подъездной дороги к селу Токпай Теректинского района Западно-Казахстанской области – 85 349 тысяч тенге;
на капитальный ремонт подъездной дороги к селу Айтиево Теректинского района Западно-Казахстанской области – 121 162 тысячи тенге;
на капитальный ремонт подъездной дороги к селу Узынколь Теректинского района Западно-Казахстанской области – 351 499 тысяч тенге;
на капитальный ремонт подъездной дороги к селу Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области – 158 458 тысяч тенге;
на кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов – 271 076 тысяч тенге;
на строительство трехэтажного многоквартирного жилого дома в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 67 200 тысяч тенге;
на строительство трехэтажного многоквартирного жилого дома в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 55 067 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области – 736 058 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода в селе Пойма Теректинского района Западно-Казахстанской области – 191 062 тысячи тенге;
на строительство водопровода к 290 участкам села Токпай Теректинского района Западно-Казахстанской области – 108 246 тысяч тенге;
на капитальный ремонт музея в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 87 841 тысяча тенге;
из областного бюджета в общей сумме 1 591 510 тысяч тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих, основанной на факторно-бальной шкале – 397 459 тысяч тенге;
на государственные гранты на реализацию новых-бизнес идей – 18 378 тысяч тенге;

еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 7 460 мың теңге;
жүріп-тұру үшін арнайы құралдар сатып алуға (кресло-арбалар) – 451 мың теңге;
санаторлық-курорттық емделуге – 3 661 мың теңге;
сурдотехникалық құралдарға – 608 мың теңге;
тифлотехникалық құралдарға – 2 570 мың теңге;
"Бірінші жұмыс орны" жобасына – 11 517 мың теңге;
протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдарға, арнайы жүріп-тұру құралдарына (кресло-арбалар), техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдары кеңейтуге, ақпаратты Брайль қарпімен енгізу/шығару арқылы сөйлеу синтезі бар портативтік тифлокомпьютерге – 50 мың теңге;
әлеуметтік көмек көрсету үшін тұрғын үй сертификаттарын беруге – 7 500 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылдық округінің Подстепный ауылында бірінші қабатында тұрғын емес үй-жайлары бар жеті, үш қабатты көппәтерлі тұрғын үйлер және төрт қабатты алты құрастырмалы монолитті қаңқадан (сыртқы желілерсіз) тұрғын үйлердің құрылысына 500 000 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Жаңа Өмір ауылында (сыртқы инженерлік желілер және абаттандырусыз) үш қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысына – 91 906 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ақжайық ауылында (сыртқы инженерлік желілер және абаттандырусыз) үш қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысына – 92 293 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоров ауылында (сыртқы инженерлік желілер және абаттандырусыз) екі, үш қабатты көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысына – 184 586 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылында (сыртқы инженерлік желілер және абаттандырусыз) екі, үш қабатты көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысына – 182 012 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Жаңа Өмір ауылында үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (сумен жабдықтау) – 2 775 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ақжайық ауылында үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (сумен жабдықтау) – 3 375 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоров ауылында екі, үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (сумен жабдықтау) – 6 414 мың теңге;

на краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам – 7 460 тысяч тенге;
на приобретение специальных средств для передвижения (кресло-коляски) – 451 тысяча тенге;
на санаторно-курортное лечение – 3 661 тысяча тенге;
на сурдотехнические средства – 608 тысяч тенге;
на тифлотехнические средства – 2 570 тысяч тенге;
на проект "Первое рабочее место" – 11 517 тысяч тенге;
на протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портативный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом/выводом информации шрифтом Брайля – 50 тысяч тенге;
на предоставление жилищных сертификатов – 7 500 тысяч тенге;
на строительство семи, трехэтажных многоквартирных жилых домов с нежилыми помещениями на первом этаже и шести, четырехэтажных многоквартирных жилых домов из сборно-монолитного каркаса (без наружных сетей) в селе Подстепное Подстепновского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области – 500 000 тысяч тенге;
на строительство трехэтажного многоквартирного жилого дома в селе Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 91 906 тысяч тенге;
на строительство трехэтажного многоквартирного жилого дома в селе Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 92 293 тысячи тенге;
на строительство двух, трехэтажных многоквартирных жилых домов в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 184 586 тысяч тенге;
на строительство двух, трехэтажных многоквартирных жилых домов в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)" - 182 012 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному многоквартирному жилому дому в селе Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области (водоснабжение) – 2 775 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному многоквартирному жилому дому в селе Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области (водоснабжение) – 3 375 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум, трехэтажным многоквартирным жилым домам в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области (водоснабжение) – 6 414 тысяч тенге;

Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылында екі, үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (сумен жабдықтау) – 5 816 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылдық округінің Тоқпай ауылында Орал-Ақсай трассасының бойындағы жиырма, үш қабатты алты пәтерлік тұрғын үйлердің аумағын абаттандыруға – 18 051 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Жаңа Өмір ауылында үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (газбен жабдықтау) – 1 212 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Жаңа Өмір ауылында үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (электр желісімен жабдықтау) – 6 710 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ақжайық ауылында үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (газбен жабдықтау) – 1 921 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ақжайық ауылында үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (электр желісімен жабдықтау) – 4 791 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылында үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (газбен жабдықтау) – 1 569 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылында екі, үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (электр желісімен жабдықтау) - 14 612 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоровка ауылында үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (газбен жабдықтау) – 3 690 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоровка ауылында екі, үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (электр желісімен жабдықтау) – 9 124 мың теңге;
"Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға (газбен жабдықтау) - 1 138 мың теңге;
"Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоровка ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға (газбен жабдықтау) - 1 130 мың теңге.;

на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум, трехэтажным многоквартирным жилым домам в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (водоснабжение) – 5 816 тысяч тенге;
на благоустройство территории двадцати, трехэтажных, шестиквартирных жилых домов, вдоль трассы Уральск-Аксай в селе Тукпай Подстепновского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области – 18 051 тысяча тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному многоквартирному жилому дому в селе Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области (газоснабжение) – 1 212 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному многоквартирному жилому дому в селе Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области (электроснабжение) – 6 710 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному многоквартирному жилому дому в селе Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области (газоснабжение) – 1 921 тысяча тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному многоквартирному жилому дому в селе Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области (электроснабжение) – 4 791 тысяча тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному многоквартирному жилому дому в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (газоснабжение) – 1 569 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум, трехэтажным многоквартирным жилым домам в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (электроснабжение) - 14 612 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному многоквартирному жилому дому в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области (газоснабжение) – 3 690 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум, трехэтажным многоквартирным жилым домам в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области (электроснабжение) – 9 124 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному многоквартирному жилому дому в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области" (газоснабжение) - 1 138 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному многоквартирному жилому дому в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области" (газоснабжение) - 1 130 тысяч тенге;

Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылдық округінің Тоқпай ауылында жиырма, үш қабатты алты пәтерлік тұрғын үйлердің аумағын абаттандыруға – 2 959 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылдық округінің Тоқпай ауылында жиырма, үш қабатты алты пәтерлік тұрғын үйлердің сыртқы инженерлік желілерінің құрылысына – 5 772 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

на благоустройство территории двадцати, трехэтажных, шестиквартирных жилых домов в селе Тукпай Подстепновского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области – 2 959 тысяч тенге;
на строительство наружных инженерных сетей к двадцати, трехэтажным, шестиквартирным жилым домам в селе Тукпай Подстепновского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области – 5 772 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.