Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 15-2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістеренгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 қазандағы № 30-1 шешімі
Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы №15-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26270 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістеренгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 579 713мың теңге:
салықтық түсімдер – 446 666 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 990 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 510 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 109 547мың теңге;
2) шығындар – 6 707 186 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 96 485 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 96 485 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 223 958 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 223 958 мың теңге:
қарыздар түсімі – 96 485 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 878 мың теңге;

О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 15-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 октября 2022 года № 30-1
Чингирлауский районный маслихатРЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года №15-2 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26270) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 6 579 713тысяч тенге:
налоговые поступления – 446 666 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 990 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 510 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 109 547тысяч тенге;
2) затраты – 6 707 186тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 96 485 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 96 485 тысячтенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -223 958 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 223 958тысяч тенге:
поступление займов – 96 485 тысячтенге;
погашение займов – 49 878тысячтенге;