Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-3 "2022-2024 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақшат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 қазандағы № 31-3 шешімі
Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №16-3 "2022-2024 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақшат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақшат ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 895 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 144 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 50 751 мың теңге;
2) шығындар – 53 832мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -937 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 937 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 937 мың теңге.";
4-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. Ауылдық бюджетте 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 12 149 мың теңге ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге– 4 371 мың теңге;

О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 16-3 "О бюджете Акшатского сельского округа Чингирлауского района на 2022-2024 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 октября 2022 года № 31-3
Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 30декабря 2021 года №16-3 "О бюджете Акшатского сельского округа Чингирлауского района на 2022-2024годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акшатского сельского округа Чингирлауского района на2022-2024 годысогласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 895тысячтенге:
налоговые поступления – 2 144тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 50 751тысячатенге;
2) затраты – 53 832тысячитенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0тенге:
приобретение финансовых активов – 0тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -937 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 937 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 937 тысяч тенге.";
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть в сельском бюджете на 2022 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 12 149тысяч тенге:
на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 4 371 тысяча тенге;