Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 274/36-VII "Астана қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2023 жылғы 3 қазандағы № 83/10-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.23 бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының "Астана қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 274/36-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175947 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Астана қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 163 705 955 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 709 336 505 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 23 532 463 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 13 995 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 416 841 987 мың теңге;
2) шығындар – 1 083 286 351,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 2 932 427 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 4 560 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 627 573 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 116 603 528 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 116 663 058 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 59 530 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-39 116 351,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39 116 351,9 мың теңге;
7) қарыздар түсімдері – 7 560 000 мың теңге;
8) қарыздарды өтеу – (-15 390 114) мың теңге;
9) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 946 465,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Астана қаласының жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 6 832 709 мың теңге сомасында бекітілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6, 9, 12, 15, 18-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 14 декабря 2022 года № 274/36-VII "О бюджете города Астаны на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Астаны от 3 октября 2023 года № 83/10-VIII
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2023.
Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны "О бюджете города Астаны на 2023-2025 годы" от 14 декабря 2022 года № 274/36-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175947) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Астаны на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 163 705 955 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 709 336 505 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 23 532 463 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 995 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 416 841 987 тысяч тенге;
2) затраты – 1 083 286 351,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 932 427 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 560 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 627 573 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 116 603 528 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 116 663 058 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 59 530 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-39 116 351,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39 116 351,9 тысяч тенге;
7) поступление займов – 7 560 000 тысяч тенге;
8) погашение займов – (-15 390 114) тысяч тенге;
9) используемые остатки бюджетных средств – 46 946 465,9 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Астаны на 2023 год в сумме 6 832 709 тысяч тенге.".
Приложения 1,4,6,9,12,15,18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5,6,7 к настоящему решению.

16 658 972,0
111
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты
384 253,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
383 369,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
884,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
2 538 354,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету
2 522 374,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 980,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
3 114 491,0
001
Қаладағы аудан әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2 934 906,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
179 585,0
332
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
6 341 903,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық мүлікті және мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
615 024,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 769,0
005
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
1 820 214,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 844 746,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
60 150,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
643 577,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
635 559,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 518,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 500,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
465 852,0
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
464 200,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 652,0
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
738 204,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, қала құрылысы, жер қатынастарын реттеу салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
605 243,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 961,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
130 000,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
323 780,0
001
Жергілікті бюджетті жоспарлау, атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

16 658 972,0
111
Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы
384 253,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения, столицы
383 369,0
003
Капитальные расходы государственного органа
884,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
2 538 354,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения, столицы
2 522 374,0
003
Капитальные расходы государственного органа
15 980,0
123
Аппарат акима района в городе
3 114 491,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе
2 934 906,0
022
Капитальные расходы государственного органа
179 585,0
332
Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
6 341 903,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области коммунального имущества и государственных закупок на местном уровне
615 024,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 769,0
005
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1 820 214,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 844 746,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
60 150,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
643 577,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
635 559,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 518,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 500,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
465 852,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
464 200,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 652,0
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
738 204,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры, градостроительства в области регулирования земельных отношений на местном уровне
605 243,0
005
Капитальные расходы государственного органа
2 961,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
130 000,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
323 780,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области планирования, исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью

2 339 477,0
008
Балаларға қосымша білім беру
6 070 967,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
251 503,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 123,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
402 055,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
1 667 913,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
27 336,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
233 511,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
14 359 695,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
11 699,0
029
Әдістемелік жұмыс
925 436,0
034
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту
42 714 261,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 542 476,0
040
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
79 768 116,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
3 014 276,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 334 389,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
82 706 939,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 193 684,0
205
"Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу
77 513 255,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
10 637 782,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
10 637 782,0
05
Денсаулық сақтау
19 332 949,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
18 994 690,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
414 669,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
738 926,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
115 231,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

2 339 477,0
008
Дополнительное образование для детей
6 070 967,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
251 503,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 123,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
402 055,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
1 667 913,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
27 336,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
233 511,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
14 359 695,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 699,0
029
Методическая работа
925 436,0
034
Дошкольное воспитание и обучение
42 714 261,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 542 476,0
040
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
79 768 116,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
3 014 276,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 334 389,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
82 706 939,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
5 193 684,0
205
Строительство объектов начального, основного среднего и общего среднего образования в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа"
77 513 255,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
10 637 782,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
10 637 782,0
05
Здравоохранение
19 332 949,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
18 994 690,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
414 669,0
006
Услуги по охране материнства и детства
738 926,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
115 231,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

167 409,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
196,0
017
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
1 177 942,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
119 382,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 528 033,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
342 099,0
030
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 296,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
10 261 229,0
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмегін қамтитын қосымша медициналық көмектің көлемін көрсету, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
602 680,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
2 523 598,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
338 259,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
338 259,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
35 742 274,0
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
34 260 648,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
655 875,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 762 519,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
4 589 132,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 420 121,0
006
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
807 609,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
27 000,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
8 603 558,0
009
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қолдау
2 027 236,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
24 700,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

167 409,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
196,0
017
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
1 177 942,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
119 382,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 528 033,0
029
Базы специального медицинского снабжения города республиканского значения, столицы
342 099,0
030
Капитальные расходы государственного органа
3 296,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
10 261 229,0
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи, включающий медицинскую помощь субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
602 680,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
2 523 598,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
338 259,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
338 259,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
35 742 274,0
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
34 260 648,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
655 875,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 762 519,0
003
Программа занятости
4 589 132,0
004
Государственная адресная социальная помощь
2 420 121,0
006
Реализация мероприятий по социальной защите населения
807 609,0
007
Оказание жилищной помощи
27 000,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8 603 558,0
009
Социальная поддержка лиц с инвалидностью
2 027 236,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
24 700,0
015
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для лиц с инвалидностью первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для лиц с инвалидностью по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

3 573 336,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
350 332,0
018
Қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға және мүгедектігі бар балаларға әлеуметтік қызмет көрсету орталығында және үйде арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 033 494,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 787 386,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 836 822,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 975 446,0
023
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
1 035,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 045,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
173 936,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
672 455,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
213 571,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 394 356,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
251 879,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1 500,0
062
Біліктілік жүйесін дамыту
3 164,0
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
66 403,0
066
Сенім білдірілген агентке жастардың кәсіпкерлік бастамасына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
4 738,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
875 626,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
851 890,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
23 736,0
383
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы
606 000,0
068
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру

3 573 336,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
350 332,0
018
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью и детей лиц с инвалидностью в центрах социального обслуживания и на дому
1 033 494,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 787 386,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 836 822,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 975 446,0
023
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
1 035,0
026
Капитальные расходы государственного органа
3 045,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
173 936,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
672 455,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
213 571,0
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
1 394 356,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
251 879,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1 500,0
062
Развитие системы квалификаций
3 164,0
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
66 403,0
066
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи
4 738,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
875 626,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
851 890,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
23 736,0
383
Управление жилья и жилищной инспекции города республиканского значения, столицы
606 000,0
068
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь

1 117 888,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
60 000,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
11 799 312,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
490 167,0
002
Жергілікті деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 184 459,0
003
Республикалық және халықаралық спорттық жарыстарға әртүрлі спорт түрлері бойынша құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы
7 984 256,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 139 530,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
135 292 645,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
135 292 645,0
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
116 090 750,0
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
9 601 473,0
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
9 600 422,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 322 391,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
265 826,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 341,0
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
262 485,0
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
3 523 732,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
353 870,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
995 219,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
851 471,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
968,0
016
"Жасыл белдеуді" салу
1 322 204,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
532 833,0
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
149 098,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
4 722,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
245 198,0
031
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды уақытша ұстау

1 117 888,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60 000,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
11 799 312,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
490 167,0
002
Проведение спортивных соревнований на местном уровне
2 184 459,0
003
Подготовка и участие членов сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
7 984 256,0
005
Капитальные расходы государственного органа
900,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 139 530,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
135 292 645,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
135 292 645,0
012
Развитие теплоэнергетической системы
116 090 750,0
029
Развитие газотранспортной системы
9 601 473,0
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
9 600 422,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 322 391,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
265 826,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 341,0
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
262 485,0
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
3 523 732,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
353 870,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
995 219,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
851 471,0
012
Капитальные расходы государственного органа
968,0
016
Создание "зеленого пояса"
1 322 204,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
532 833,0
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
149 098,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
4 722,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
245 198,0
031
Временное содержание безнадзорных и бродячих животных

1 769,0
005
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялық қызметтерін дамытуды камтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 005 325,0
015
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
500 000,0
017
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
4 900 000,0
018
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 270 500,0
082
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
45 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
674 972,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 534 585,0
052
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
591 329,0
071
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 943 256,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
6 832 709,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
6 832 709,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
244 340,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
244 340,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
8 795 846,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
8 795 846,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 276 917,0
048
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
2 276 917,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
301 368,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
301 368,0
14
Борышқа қызмет көрсету
3 733 645,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы

1 769,0
005
Услуги по обеспечению развития инвестиционной деятельности города республиканского значения, столицы
1 005 325,0
015
Поддержка частного предпринимательства в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
500 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
4 900 000,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
1 270 500,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
45 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
674 972,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
2 534 585,0
052
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
591 329,0
071
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
1 943 256,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
6 832 709,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
6 832 709,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
244 340,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
244 340,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
8 795 846,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
8 795 846,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 276 917,0
048
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
2 276 917,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
301 368,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
301 368,0
14
Обслуживание долга
3 733 645,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы

373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
02
Қорғаныс
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
030
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
004
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
099
Зираттар бар крематорийлер салу
04
Бiлiм беру
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
205
"Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу
05
Денсаулық сақтау
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
017
Қаланы абаттандыруды дамыту
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
010
Нөсер кәрізін дамыту
018
Қаланы абаттандыруды дамыту
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
019
Ұлттық пантеон салу
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
014
Мәдениет объектілерін дамыту
015
Cпорт объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
061
Развитие объектов государственных органов
02
Оборона
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
030
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
004
Развитие объектов органов внутренних дел
099
Строительство крематориев с кладбищами
04
Образование
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
205
Строительство объектов начального, основного среднего и общего среднего образования в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа"
05
Здравоохранение
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
017
Развитие благоустройства города
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
008
Проектирование, развитие, и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
010
Развитие ливневой канализации
018
Развитие благоустройства города
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
013
Развитие благоустройства города
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
019
Строительство Национального пантеона
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
014
Развитие объектов культуры
015
Развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
012
Развитие теплоэнергетической системы
029
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
015
"Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
13
Басқалар
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
052
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
12
Транспорт и коммуникации
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
003
Развитие транспортной инфраструктуры
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
015
Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
13
Прочие
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
052
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц

071
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
048
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
383
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Астана қаласы мәслихатының
2023 жылғы 3 қазандағы
№ 83/10-VIII шешіміне
3-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2022 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 274/36-VII шешіміне
6-қосымша
2023 жылға арналған Астана қаласының "Алматы" ауданының бюджеттік бағдарламаларының тізімі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер

071
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
369
Управление по делам религий города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
048
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
383
Управление жилья и жилищной инспекции города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 3 к решению
маслихата города Астаны
от 3 октября 2023 года № 83/10-VIII
Приложение 6 к решению
маслихата города Астаны
от 14 декабря 2022 года № 274/36-VII
Перечень бюджетных программ района "Алматы" города Астаны на 2023 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера