2023-2024 оқу жылына арналған орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қазандағы № 107-2340 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 3-тармағының 7-2) тармақшасына, 62-бабының 4-2, 6-1–тармақтарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2023-2024 оқу жылына арналған орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 23 қаңтардағы № 107-122 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1330 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне жіберуді;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ж. Қасымбек
Астана қаласы әкімдігінің
2023 жылғы "30" қазандағы
№ 107-2340 қаулысына
қосымша
2023-2024 оқу жылына арналған орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Р/с №
Сыныптар
Астана қаласының мемлекеттік білім беру ұйымдарында 2023-2024 оқу жылына арналған орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарындағы оқушылар саны
Жылына бір оқушыға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Жалпы білім беретін сыныптар
Ерекше білімді қажет ететін балалар үшін инклюзивті оқыту
Коммунал-дық мемлекеттік мекеме
Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Коммуналдық мемлекеттік мекеме
Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Коммуналдық мемлекеттік мекеме
Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
2023 ж.
2024 ж.
2023 ж.
2024 ж.
2023 ж.
2024 ж.
2023 ж.
2024 ж.
1.

Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование на 2023-2024 учебный год
Постановление акимата города Астаны от 30 октября 2023 года № 107-2340
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-2) пункта 3 статьи 6, пунктами 4-2, 6-1 статьи 62 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на среднее образование на 2023-2024 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 23 января 2023 года № 107-122 "Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1330).
3. Руководителю государственного учреждения "Управление образования города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в течение пяти рабочих дней;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата города Астаны
от 30 октября 2023 года № 107-2340
Государственный образовательный заказ на среднее образование на 2023-2024 учебный год
№ п/п
Классы
Государственный образовательный заказ на среднее образование в государственных организациях образования города Астаны на 2023-2024 учебный год
Количество учащихся
в государственных организациях среднего образования
Средняя стоимость расходов на одного учащегося в год (тенге)
Общеобразовательные классы
Инклюзивное обучение для детей с особыми образовательными потребностями
Коммунальное государственное учреждение
Государственное коммунальное предприятие
на праве хозяйственного ведения
Коммунальное государственное учреждение
Государственное коммунальное предприятие
на праве хозяйственного ведения
Коммунальное государственное учреждение
Государственное коммунальное предприятие
на праве хозяйственного ведения
2023
г.
2024
г.
2023
г.
2024
г.
2023
г.
2024
г.
2023
г.
2024
г.
1.