Қосшы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 123/25-7 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 69/15-8 шешімі
Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 123/25-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176784 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 157 315,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 814 128,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 387,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 324,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 280 474,4 мың теңге;
2) шығындар – 14 477 960,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 320 645,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Косшы от 23 декабря 2022 года № 123/25-7 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 7 декабря 2023 года № 69/15-8
Маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 123/25-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 176784) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 157 315,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1 814 128,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 387,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала –38 324,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 280 474,4 тысячи тенге;
2) затраты – 14 477 960,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -320 645,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 320 645,0 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы мәслихатының төрағасы Ә.Қуатбеков
Қосшы қаласы мәслихатының
2023 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 69/15-8 шешіміне
1 қосымша
Қосшы қаласы мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 320 645,0 тысяч тенге.";
Приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата города Косшы А.Куатбеков
Приложение 1 к решению
маслихата города Косшы
от 7 декабря 2023 года
№ 69/15-8
Приложение 1 к решению
маслихата города Косшы
от 23 декабря 2022 года