Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № С-25/2 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы шешіміне өзгерістер" енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 тамыздағы № С-5/2 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № С-25/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 670 176,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 44 284 371,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 214 826,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 753 257,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 417 722,8 мың теңге;
2) шығындар – 63 473 775,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 144 655,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72 450,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 217 105,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 658 944,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 658 944,0 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 135 682,0 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 12 181,2 мың теңге сомасында;
жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдауға 35 211,1 мың теңге сомасында;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға 10 350,0 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 1 577,8 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 76 361,9 мың теңге сомасында;
2) 30 033,7 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 7 284,5 мың теңге сомасында;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге 8 971,2 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 8 278,4 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 5 499,6 мың теңге сомасында;
3) 671 379,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 574 827,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 96 552,0 мың теңге сомасында.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023 жылға 920 000,0 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.";
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № С-25/2 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29 августа 2023 года № С-5/2
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № С-25/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 670 176,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44 284 371,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 214 826,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 753 257,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 417 722,8 тысячи тенге;
2) затраты – 63 473 775,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 144 655,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72 450,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 217 105,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 658 944,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 658 944,0 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены:
1) трансферты в сумме 135 682,0 тысячи тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 12 181,2 тысяча тенге;
на поддержку культурно-досуговой работы на местном уровне в сумме 35 211,1 тысяч тенге;
на освещение улиц в населенных пунктах в сумме 10 350,0 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 1 577,8 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 76 361,9 тысяча тенге;
2) трансферты в сумме 30 033,7 тысячи тенге поселку Станционный, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 7 284,5 тысячи тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 8 971,2 тысяча тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 8 278,4 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 5 499,6 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 671 379,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 574 827,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 96 552,0 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2023 год в сумме 920 000,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:

"9. 2023 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 462 324,5 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
57,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
50,0 мың теңге сомасында тұрғын үйлердің құрылысына;
224,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;
387 666,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға;
74 327,5 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5- қосымшалары, осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сегізінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының төрағасы
Д.Әкімов
Көкшетау қалалық
мәслихатының

"9. Учесть в затратах городского бюджета на 2023 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 462 324,5 тысячи тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 57,0 тысяч тенге;
на строительство жилья в сумме 50,0 тысяч тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло - водоснабжения и водоотведения в сумме 224,0 тысячи тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости за счет внутренних займов в сумме 387 666,0 тысяч тенге;
на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 74 327,5 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Кокшетауского городского маслихата восьмого созыва Д.Акимов
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата

361 038,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
84 246,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 246,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
42 980,9
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
42 980,9
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
88 051,1
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 051,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
176 668,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
176 668,0
02
Қорғаныс
4 233 574,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 233 574,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
56 323,3
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 177 251,3
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
327 599,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
327 599,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
327 599,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 756 743,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
409 020,9
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
409 020,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
59 371,0
068
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
59 371,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 476 288,4
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
150 492,9
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

361 038,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
84 246,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
84 246,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
42 980,9
040
Развитие объектов государственных органов
42 980,9
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
88 051,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
88 051,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
176 668,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
176 668,0
02
Оборона
4 233 574,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4233574,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
56 323,3
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 177 251,3
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
327 599,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
327 599,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
327 599,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 756 743,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
409 020,9
010
Государственная адресная социальная помощь
409 020,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
59 371,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
59 371,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 476 288,4
004
Программа занятости
150 492,9
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

21 011,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 200,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 790,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
459 928,8
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
153 532,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
410 824,2
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
188787,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52 692,4
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
16 030,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
812 063,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 700,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
155 337,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
629 026,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
25 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 110 972,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
291 319,9
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
110 000,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
12 100,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
169 219,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 783 825,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 836 544,8
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 706 221,5
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
1 059 953,5
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 181 106,0
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
146 614,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

21 011,0
007
Оказание жилищной помощи
16 200,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 790,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
459 928,8
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
153 532,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
410 824,2
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
188 787,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52 692,4
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
16 030,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
812 063,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 700,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
155 337,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
629 026,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
25 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 110 972,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
291 319,9
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
110 000,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
12 100,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
169 219,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 783 825,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 836 544,8
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 706 221,5
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 059 953,5
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 181 106,0
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
146 614,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

95 502,1
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
34 157,3
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
124 348,9
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 225,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
44 912,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
35 211,1
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
620 556,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
620 556,8
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
620 556,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
32 863,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
10,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 853,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
32 853,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
299 997,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
97 997,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 997,7
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
202 000,0
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
202 000,0
12
Көлiк және коммуникация
6 267 013,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 912 699,8
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 559 782,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
132 561,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді - мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
32 939,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
3 187 417,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 354 314,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 354 314,0
13
Басқалар
1 626 538,1
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
20 124,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
20 124,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 017 837,2
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

95 502,1
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
34 157,3
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
124 348,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
44 225,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
44 912,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
35 211,1
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
620 556,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
620 556,8
009
Развитие теплоэнергетической системы
620 556,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
32 863,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
10,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 853,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
32 853,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
299 997,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
97 997,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
97 997,7
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
202 000,0
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
202 000,0
12
Транспорт и коммуникации
6 267 013,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4912699,8
022
Развитие транспортной инфраструктуры
1 559 782,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
132 561,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
32 939,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 187 417,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 354 314,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 354 314,0
13
Прочие
1 626 538,1
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
20 124,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
20 124,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 017 837,2
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

139 647,0
Мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
602 812,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
15 352,5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
235 020,9
Басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
10 419,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
12 916,8
Басқа мемлекеттердің аумағында соғыс ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
11 350,5
Ұлы Отан соғысындағы ардагерлеріне Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
1 000,0
Қандастар үшін көшуге арналған субсидияларға
2 898,0
"Инватакси" қызметтерін көрсету үшін автомобиль көлігін лизингке сатып алуға
11 386,0
Көкшетау қаласындағы сыйымдылығы аз үй үшін жартылай стационар жағдайында халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
16 030,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 338 202,5
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге (көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге)
13 971,0
Көкшетау қаласының Жайлау шағын ауданының аула аумақтарын күрделі жөндеу (екінші кезек)
200 000,0
Кварталаралық аумақтардың прожекторлық діңгектерінің құрылысы
100 000,0
Мәңгілік алау ауданында Жеңіс саябағын салуға жер учаскелерін алып қою
110 000,0
Көкшетау қаласындағы А.Затаевич көшесінің жолын орташа жөндеу
403 540,0
Көкшетау қаласының көше-жол желісін орташа жөндеу
1 500 000,0
Көкшетау қаласында тротуарларды орнату
300 000,0
Көкшетау қаласындағы темір жол арқылы өтетін Бәйкен Әшімов көшесіндегі автомобиль көпірін орташа жөндеу
396 788,0
Көкшетау қаласы жолаушылар тасымалын субсидиялау
554 314,0
Көкшетау қаласының жылу желілерін техникалық тексеру
59 589,5
Көкшетау қаласындағы Красный Яр ауылындағы Тәуелсіздік көшесін әкімшілік ғимараттың іргелес аумағымен орталық саябақты абаттандыру және жарықтандыру
50 000,0
Көкшетау қаласының Бейбітшілік шағын ауданындағы жолдарды орташа жөндеу
150 000,0
Көкшетау қаласы Застанционный кентіндегі Маяковский, Чайкина, Ақан көшелерінің жолдарын орташа жөндеу
300 000,0
Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, №3 жолақ (Сейфуллин және Мира көшелерінің арасында), Нұрлы-Қош шағын ауданы, Сейфуллин көшесінің (Желтоқсан көшесінен Сейфуллин көшесі, 62 үйге дейін) асфальтбетон жабыны бар жолдарын орташа жөндеу
100 000,0

139 647,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
602 812,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
15 352,5
На выплату государственной адресной социальной помощи
235 020,9
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
10 419,0
На выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
12 916,8
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
11 350,5
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны ко Дню Победы
1 000,0
На субсидии на переезд для кандасов
2 898,0
На приобретение в лизинг автомобильного транспорта для оказания услуг "Инватакси"
11 386,0
На оказание специальных социальных услуг в области социальной защиты населения в условиях полустационара для дома малой вместимости в городе Кокшетау
16 030,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
4 338 202,5
На обеспечение льготного проезда (на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей)
13 971,0
Капитальный ремонт дворовых территорий микрорайона Жайлау (вторая очередь) города Кокшетау
200 000,0
Устройство прожекторных матч межквартальных территорий
100 000,0
Изъятие земельных участков под строительство парка победы в районе Вечного огня
110 000,0
Средний ремонт дороги улицы А.Затаевича в городе Кокшетау
403 540,0
Средний ремонт улично-дорожной сети в городе Кокшетау
1 500 000,0
Устройство тротуаров в городе Кокшетау
300 000,0
Средний ремонт автомобильного моста по улице Ашимова через железную дорогу в городе Кокшетау
396 788,0
Субсидирование пассажирских перевозок в городе Кокшетау
554 314,0
Техническое обследование тепловых сетей города Кокшетау
59 589,5
Благоустройство центрального парка с прилегающей территорией административного здания и освещение улицы Тауелсиздик села Красный Яр г.Кокшетау
50 000,0
Средний ремонт дорог в микрорайоне Бейбитшилик города Кокшетау
150 000,0
Средний ремонт дорог ул. Маяковского, ул. Л. Чайкиной, ул. Акана в поселке Застанционный г. Кокшетау
300 000,0
Средний ремонт дорог с асфальтовым покрытием улица Сейфуллина (от ул.Желтоксан до ул. Сейфуллина д.62), мкр. Нурлы-Кош, проулок №3 (между улицами Сейфуллина и Мир2) в с.Красный Яр, г. Кокшетау
100 000,0

Көкшетау қ., Красный Яр ауылы, Достық көшесі, СПТУ-9 көшесі, Новоселов көшесі (Мира көшесінен Абай көшесіне дейін), Новоселов көшесі (Умышев көшесінен Болашақ көшесіне дейін), Садовая көшесі, Абильмажинов және Достық көшелері, Умышев көшесі (80-ші үйден 90-шы үйге дейін) асфальт жабыны бар жолдарын орташа жөндеу
100 000,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
69 832,0
Көкшетау қаласында кондоминиум объектілерін тіркеу
69 832,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
318 552,1
Үй-жайларды, ғимараттарды құрылыстарды сатып алуға
318 552,1
Көкшетау қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
112 500,0
Көкшетау қаласының бас жоспарын әзірлеу
112 500,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
167 000,0
Тұрғын үй сатып алуға
167 000,0
Дамытуға трансферттер
6 568 585,5
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 485 373,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Шоқан Уәлиханов көшесінен темір жолы арқылы өтетін жол өткеліне дейінгі жолды қайта жаңарту
499 310,0
300 п/м кірме жол құрылғысымен Астана-Петропавл автожолында қиылысты салу
243 712,0
Ескі әуежайдан Қопа көлінің жағалауы бойындағы жағалау аймағының құрылысы шағын ауданына дейін Сарыарқа, Ақмола облысының Көкшетау қаласында
42 351,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ақан сері көшесінен Уәлиханов көшесіне дейінгі Мәлік Ғабдуллин көшесінің жолын қайта жаңарту. Түзету
200 000,0
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында жолдар салу
500 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
5 083 211,6
Көкшетау қаласында су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту,"Көкшетау қаласы су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту " 2-ші іске қосу кешені (СТҒ) түзету
1 500 000,0
Көкшетау қаласы Станционный кентінде сумен жабдықтау желілерін салу және реконструкциялау
10 000,0
Көкшетау қаласының жеке тұрғын үй құрылыстары массиві үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерін салу Станционный кенті
50 000,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай алаңы 38,6 га учаскесінде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байланыстыру) (2-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
293 171,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскесінде 8 көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (8-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
320 289,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция) (сметалық құжаттамасымен) (сыртқы инженерлік желілерсіз)

Средний ремонт дорог с асфальтовым покрытием улица Достык, улица СПТУ-9, улица Новоселова (от ул.Мира до ул.Абая), Новоселова (от Умышева до Болашак), улица Садовая, улица Абильмажинова и Достык), улица Умышева (от дома 80 до дома 90) в с.Красный Яр, г. Кокшетау
100 000,0
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции города Кокшетау
69 832,0
Регистрация объектов кондоминиума в городе Кокшетау
69 832,0
Аппарат акима города Кокшетау
318 552,1
На приобретение помещений, зданий, сооружений
318 552,1
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Кокшетау
112 500,0
Разработка генерального плана города Кокшетау
112 500,0
Отдел строительства города Кокшетау
167 000,0
На приобретение жилья
167 000,0
Трансферты на развитие
6 568 585,5
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 485 373,9
Реконструкция дороги от улицы Шокана Уалиханова до путепровода через ж/д в городе Кокшетау Акмолинской области
499 310,0
Строительство перекрестка на автодорогу Астана -Петропавловск с устройством подъездной дороги 300 п/м
243 712,0
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от старого аэропорта до микрорайона Сарыарка в городе Кокшетау Акмолинской области
42 351,9
Реконструкция дороги улицы Малика Габдуллина от улицы Акана Серэ до улицы Шокана Уалиханова в городе Кокшетау Акмолинской области. Корректировка
200 000,0
Строительство дорог в микрорайоне Сарыарка в городе Кокшетау
500 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
5 083 211,6
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" (ВОС) Корректировка
1 500 000,0
Строительство и реконструкция сетей водоснабжения в поселке Станционный города Кокшетау Акмолинской области
10 000,0
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения для массива индивидуальных жилых строений города Кокшетау поселка Станционный
50 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 2)
293 171,0
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 8) (без наружных инженерных сетей)
320 289,2
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, севернее микрорайона Коктем (со сметной документацией) (без наружных инженерных сетей)

141 552,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласында 108 пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үй (ауданы 38,6 га учаскесінде) құрылысы (3-позиция). (Сыртқы инженерлік желілерсіз)
322 130,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласында (ауданы 38,6 га учаскеде) 108 пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үйлер салу (4-позиция). (Сыртқы инженерлік желілерсіз)
137 905,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскесінде көп пәтерлі бес тұрғын үй салу (Б позициясы) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
46 983,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскесіндегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу (Абаттандыру, электрмен жарықтандыру, телефондандыру)
123 861,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай үш 5 қабатты тұрғын үйге (1,2,3 позициялар) аббатандыру, сыртқы жарықтандыру және телефондыру желілерін салу
78 508,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданы солтүстігінде магистральдық инженерлік желілер салу (ауданы 38,6 га учаскеде).(Сыртқы жылумен жабдықтау желілері)
65 411,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Станционный кентіндегі ішкі кварталдық инженерлік желілер (ауданы 514 және 60 га учаскесінде электромен жабдықтау) құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу)
466 417,0
Көкшетау қаласының М.Әуезов көшесінде (А.Пушкин- Мәлік Ғабдуллин көшелерінің учаскесінде) магистралды инженерлік жылумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
330 240,6
Ақмола облысының "Көкшетау қаласында Бәйкен Әшімов көшесі бойымен (Қаныш Сәтпаев көшесінен Мәлік Ғабдуллин көшесіне дейін) ТМ-1 ТК-8 ден ТК11-А дейін 2ДУ700-ден 2ДУ700-ге дейін жылу магистралін салу және реконструкциялау"
226 343,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков көшесі бойынша (Шәкәрім Құдайбердиев көшесінен Бәйкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
25 262,0
Көкшетау каласындағы 5510 әскери бөлімінің жатақханасын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
16 426,0
Көкшетау каласының Красный Яр ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
500 000,0
Көкшетау қаласы Көктем шағынауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (1-позиция)" (сыртқы инженерлік желілерсіз)
139 746,0
Көкшетау қаласы Көктем шағынауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (3-позиция)" (сыртқы инженерлік желілерсіз)
180 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскеде (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері) сегіз көппәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер салу

141 552,0
Строительство 108-ми квартирных девятиэтажных жилых домов (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау, Акмолинской области (позиция 3). (Без наружных инженерных сетей)
322 130,2
Строительство 108-ми квартирных девятиэтажных жилых домов (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау, Акмолинской области (позиция 4). (Без наружных инженерных сетей)
137 905,0
Строительство пяти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция Б) (без наружных инженерных сетей)
46 983,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
123 861,9
Строительство благоустройства, наружные сети освещения и телефонизации к трем 5-ти этажным жилым домам (позиции 1,2,3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
78 508,4
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6га) севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети теплоснабжения)
65 411,0
Строительство внутриквартальных инженерных сетей (электроснабжения) (на участке площадью 514га и 60га) в поселке Станционный города Кокшетау
466 417,0
Реконструкция магистральных инженерных сетей теплоснабжения по улице М.Ауэзова (на участке улиц А. Пушкина-Малика Габдуллина) города Кокшетау
330 240,6
Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 от ТК-8 до ТК11-А с 2Ду700 на 2Ду700 по улице Байкена Ашимова (от улицы Каныша Сатпаева до улицы Малика Габдуллина) в городе Кокшетау Акмолинской области
226 343,4
Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице Зарапа Темирбекова (от улицы Шакарима Кудайбердиева до улицы Байкена Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области
25 262,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция общежития Воинской части 5510 в городе Кокшетау
16 426,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Красный Яр города Кокшетау Акмолинской области.
500 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 1) (без наружных инженерных сетей)
139 746,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 3) (без наружных инженерных сетей)
180 000,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети газоснабжения)

10 427,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағынауданының солтүстігіндегі 5 қабатты үш тұрғын үйге Электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу (1 ,2, 3 позициялар)
3 427,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (1, 2, 3 позициялар) (Сыртқы газбен жабдықтау желілері)
21 022,4
Көкшетау қаласында (ауданы 38,6 га учаскеде) көктем м солтүстігінде электрмен жабдықтау желілерін салу. КЛ-10 кВ ТП-10/0,4 кВ дейін төсеу
11 268,0
"Көкшетау қаласын сумен жабдықтау және су бұру жүйесін реконструкциялау "Жобалау-сметалық құжаттамасын түзету Көкшетау қаласында өнімділігі тәулігіне 50 мың м3 кәріз тазарту құрылыстарын салу" Жобалау-сметалық құжаттаманы түзету (2-Түзету)
62 819,3
Бюджеттік кредиттер
709 410,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
709 410,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
709 410,0

10 427,7
Строительство наружных сетей электроснабжения к трем 5-ти этажным жилым домам (позиции 1 ,2, 3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
3 427,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1, 2, 3) (Наружные сети газоснабжения)
21 022,4
Строительство сетей электроснабжения в городе Кокшетау (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем. Прокладка КЛ-10 кВ до ТП-10/0,4кВ
11 268,0
Корректировка проектно-сметной документации "Реконструкция системы водоснабжения и водоотведения города Кокшетау" Строительство канализационных очистных сооружений производительностью 50 тыс.м3 в сутки в городе Кокшетау (Корректировка 2)"
62 819,3
Бюджетные кредиты
709 410,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
709 410,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
709 410,0