2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С-10/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024–2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 219 449,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 733 205,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 349 488,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 163 359,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 973 397,2 мың теңге;
2) шығындар – 63 686 425,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 328 541,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86 920,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 415 461,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -138 435,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 138 435,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 27.03.2024 № С-11/3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52 бабының 1 тармағына сәйкес кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерінде белгіленді:
1) облыстық бюджетке төлем көзінен ұсталатын табыстан жеке табыс салығы бойынша – 100%;
2) Көкшетау қаласының бюджетіне әлеуметтік салық бойынша – 100%;
3) Көкшетау қаласының бюджетіне ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша – 50 %.
3. Қалалық бюджет шығындарында 29 922 412,0 мың теңге сомасында облыс бюджетіне бюджеттік алымдар алу қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 781 088,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 577 412,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 203 676,0 мың теңге сомасында.
5. 2024 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2024 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

О городском бюджете на 2024-2026 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № С-10/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 219 449,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 47 733 205,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 349 488,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 163 359,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 973 397,2 тысяч тенге;
2) затраты – 63 686 425,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 328 541,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86 920,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 415 461,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -138 435,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 138 435,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 27.03.2024 № С-11/3 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Согласно пункту 1 статьи 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, установлены нормативы распределения доходов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 100%;
2) по социальному налогу в бюджет города Кокшетау – 100%;
3) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в бюджет города Кокшетау – 50 %.
3. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 29 922 412,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в затратах городского бюджета на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 781 088,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 577 412,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 203 676,0 тысяч тенге.
5. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2024 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
6. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2024 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.

7. 2024 жылға 1 000 000,0 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.
8. 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 53 508,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, 1 458 553,0 мың теңге сомасында тұрғын үйдің құрылысына, 311 957,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 және 2023 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуді ескерілсін.
9. 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 424 227,0 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
54,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
2,0 мың теңге сомасында тұрғын үйлердің құрылысына;

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2024 год в сумме 1 000 000,0 тысяч тенге.
8. Учесть в затратах городского бюджета на 2024 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 и 2023 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 53 508,0 тысяч тенге, на строительство жилья в сумме 1 458 553,0 тысячи тенге и на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 311 957,0 тысячи тенге.
9. Учесть в затратах городского бюджета на 2024 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 424 227,0 тысячи тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 54,0 тысяч тенге;
на строительство жилья в сумме 2,0 тысячи тенге;

208,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;
387 665,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға;
36 298,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына.
10. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және тарифтiк мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.

на реконструкцию и строительство систем тепло - водоснабжения и водоотведения в сумме 208,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости за счет внутренних займов в сумме 387 665,0 тысяч тенге;
на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 36 298,0 тысяч тенге.
10. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

11. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласы мәслихатының төрағасы Д.Әкімов
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-10/2 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 27.03.2024 № С-11/3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата города Кокшетау Д.Акимов
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 25 декабря 2023 года
№ С-10/2
Городской бюджет на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 27.03.2024 № С-11/3 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

90 393,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
33 051,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
33 051,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
120 896,8
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 074,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 822,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
203 891,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
173 238,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 731,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
17 922,0
02
Қорғаныс
3 427 285,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 427 285,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
74 602,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 352 683,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
329 593,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
329 593,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
329 593,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 007 531,4
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
404 534,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
404 534,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
59 972,0
068
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
59 972,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 409 949,4
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 488,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 200,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 266,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

90 393,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
33 051,0
040
Развитие объектов государственных органов
33 051,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
120 896,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
112 074,8
003
Капитальные расходы государственного органа
8 822,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
203 891,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
173 238,6
003
Капитальные расходы государственного органа
12 731,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 922,0
02
Оборона
3 427 285,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3427285,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
74 602,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 352 683,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
329 593,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
329 593,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
329 593,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 007 531,4
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
404 534,0
010
Государственная адресная социальная помощь
404 534,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
59 972,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
59 972,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 409 949,4
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 488,0
007
Оказание жилищной помощи
16 200,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 266,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

538 165,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
145 247,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
417 939,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
231644,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
32 000,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 133 076,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 700,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
158 329,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
942 047,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
30 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14 186 646,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 169,8
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
25 159,8
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
10,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 877 327,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 154 843,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 452 553,0
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
1 322 000,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 947 931,0
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
215 687,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
213 306,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 381,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
250 303,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
250 300,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
3,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

538 165,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
145 247,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
417 939,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
231 644,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
32 000,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 133 076,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 700,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
158 329,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
942 047,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
30 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 186 646,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 169,8
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
25 159,8
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
10,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 877 327,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 154 843,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 452 553,0
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 322 000,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 947 931,0
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
215 687,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
213 306,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 381,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
250 303,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
250 300,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)

26 443,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
26 443,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 630,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
30 630,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
174 610,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
117 510,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 748,8
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 762,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
57 100,0
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
57 100,0
12
Көлiк және коммуникация
4 757 294,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 294 686,7
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 629 624,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
510 394,7
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді - мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
42 093,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1 112 574,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 462 608,2
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 462 608,2
13
Басқалар
1 032 130,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
25 299,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
25 299,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 000 100,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 000 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 731,0
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
6 731,0
14
Борышқа қызмет көрсету
424 227,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
424 227,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

26 443,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
26 443,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 630,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
30 630,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
174 610,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
117 510,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
113 748,8
017
Капитальные расходы государственного органа
3 762,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
57 100,0
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
57 100,0
12
Транспорт и коммуникации
4 757 294,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3294686,7
022
Развитие транспортной инфраструктуры
1 629 624,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
510 394,7
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
42 093,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 112 574,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 462 608,2
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 462 608,2
13
Прочие
1 032 130,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
25 299,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
25 299,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 000 100,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
100,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 000 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 731,0
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
6 731,0
14
Обслуживание долга
424 227,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
424 227,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

79 820,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 722,0
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
6 098,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
65 268,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 268,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
102 363,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 363,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
86 748,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 748,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
100 000,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
100 000,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
91 823,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 823,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
174 730,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
174 730,0
02
Қорғаныс
84 969,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
84 969,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
79 969,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 000,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
329 593,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
329 593,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
329 593,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 828 648,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

79 820,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
73 722,0
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
6 098,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
65 268,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
65 268,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
102 363,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
102 363,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
86 748,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
86 748,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
100 000,0
040
Развитие объектов государственных органов
100 000,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
91 823,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
91 823,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
174 730,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
174 730,0
02
Оборона
84 969,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
84969,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
79 969,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 000,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
329 593,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
329 593,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
329 593,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 828 648,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

8 516,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 040 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
424 227,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
424 227,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
424 227,0
15
Трансферттер
33 000 717,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 000 717,0
007
Бюджеттік алып қоюлар
31 728 263,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
664 857,0
038
Субвенциялар
607 597,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу:
- 224 646,0
Бюджеттік кредиттер
-
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
224 646,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
224 646,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
224 646,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
-
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
224 646,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
- 224 646,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-10/2 шешіміне
4-қосымша
2024 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
3 061 678,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 168 971,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
1 347,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
219 693,0
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
219 693,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 947 931,0
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
1 947 931,0
Нысаналы даму трансферттерi
892 707,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
892 707,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданы солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде бес көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілердің және аббатандыру құрылысы (позиция А, Б, В, Г, Д) (Электр жарығы, сыртқы байланыс желілері және абаттандыру)
197 607,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Станционный кентіндегі ішкі кварталдық инженерлік желілер (ауданы 514 және 60га учаскеде электромен жабдықтау) құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу)
466 417,0
Көкшетау қаласында АҚ-1 6кВ ТҚ, АҚ-1 10кВ ТҚ, АҚ-2 ТҚ-6кВ, ТҚ-6/10кВ СКС-1 жаңғырту

8 516,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 040 000,0
14
Обслуживание долга
424 227,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
424 227,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
424 227,0
15
Трансферты
33 000 717,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 000 717,0
007
Бюджетные изъятия
31 728 263,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
664 857,0
038
Субвенции
607 597,0
III. Чистое бюджетное кредитование:
- 224 646,0
Бюджетные кредиты
-
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
224 646,0
01
Погашение бюджетных кредитов
224 646,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
224 646,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
-
V. Дефицит (профицит) бюджета
224 646,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
- 224 646,0
Приложение 4 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 25 декабря 2023 года
№ С-10/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета бюджету города Кокшетау на 2024 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
3 061 678,0
Целевые текущие трансферты
2 168 971,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 347,0
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
219 693,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
219 693,0
Отдел строительства города Кокшетау
1 947 931,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
1 947 931,0
Целевые трансферты на развитие
892 707,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
892 707,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А, Б, В, Г, Д) (электроосвещение, наружные сети связи и благоустройство)
197 607,0
Строительство внутриквартальных инженерных сетей (электроснабжения) (на участке площадью 514 и 60га) в поселке станционный города Кокшетау Акмолинской области
466 417,0
Модернизация РУ-6кВ РК-1, РУ-10кВ РК-1, РУ-6кВ РК-2, РУ-6/10кВ НПС-1 города Кокшетау

228 683,0
Бюджеттік кредиттер
36 920,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
36 920,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
36 920,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-10/2 шешіміне
5- қосымша
2024 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
9 911 716,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 808 832,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 173 242,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
158 329,0
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
700 214,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
230 534,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
16 153,0
Басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
13 490,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
10 338,0
Басқа мемлекеттердің аумағында соғыс ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
12 184,0
Көкшетау қаласындағы сыйымдылығы аз үй үшін жартылай стационар жағдайында халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
32 000,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 373 567,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге (көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге)
14 572,0
Көкшетау қаласының жолдарын орташа және ағымдағы жөндеу
500 000,0
Тасымалдаушылардың шығындарын субсидиялау
597 911,0
Красный Яр ауылында воркаут алаңын орнату
20 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
241 084,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
262 023,0
"Көкшетау Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
102 120,0
"Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
159 903,0
Дамытуға трансферттер
7 102 884,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ақан сері көшесінен Шоқан Уәлиханов көшесіне дейінгі Мәлік Ғабдуллин көшесінің жолын қайта жаңарту. Түзету
500 000,0
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында жолдар салу
500 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі

228 683,0
Бюджетные кредиты
36 920,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
36 920,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
36 920,0
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 25 декабря 2023 года
№ С-10/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2024 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
9 911 716,0
Целевые текущие трансферты
2 808 832,0
в том числе:
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
1 173 242,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
158 329,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
700 214,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
230 534,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
16 153,0
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
13 490,0
На выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
10 338,0
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
12 184,0
На оказание специальных социальных услуг в области социальной защиты населения в условиях полустационара для дома малой вместимости в городе Кокшетау
32 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 373 567,0
На обеспечение льготного проезда (на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей)
14 572,0
Средний и текущий ремонт дорог в городе Кокшетау
500 000,0
Субсидирование убытков перевозчиков
597 911,0
Устройство воркаут площадки в селе Красный Яр
20 000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
241 084,0
Аппарат акима города Кокшетау
262 023,0
На укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Су Арнасы"
102 120,0
На укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу"
159 903,0
Трансферты на развитие
7 102 884,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 000 000,0
Реконструкция дороги улицы Малика Габдуллина от улицы Акана Серэ до улицы Шокана Уалиханова в городе Кокшетау Акмолинской области. Корректировка.
500 000,0
Строительство дорог в микрорайоне Сарыарка в городе Кокшетау
500 000,0
Отдел строительства города Кокшетау

6 102 884,0
Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту, "Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту" 2-ші іске қосу кешені (Су құбырын тазарту).Түзету.
4 045 005,0
Көкшетау қаласының Станционный кентінде сумен жабдықтау желілерін салу және реконструкциялау
50 000,0
Көкшетау қаласының жеке тұрғын үй құрылыстары массиві үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерін салу Станционный кенті
296 006,0
Көкшетау қаласында АҚ-1 6кВ ТҚ, АҚ-1 10кВ ТҚ, АҚ-2 ТҚ-6кВ, ТҚ-6/10кВ СКС-1 жаңғырту
87 103,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков көшесі бойынша (Шәкәрім Құдайбердиев көшесінен Бәйкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
6 731,0
Көкшетау каласындағы 5510 әскери бөлімінің жатақханасын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
16 426,0
Көкшетау каласының Красный Яр ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
500 000,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскесінде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (8-позиция)" (сыртқы инженерлік желілерсіз)
153 636,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция) (сметалық құжаттамасымен) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
100 000,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласында 108 пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үй (ауданы 38,6 га учаскесінде) құрылысы (4-позиция). (Сыртқы инженерлік желілерсіз)
137 905,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскесінде бес көппәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілерсіз және аббатандырусыз)
710 072,0

6 102 884,0
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" (водоочистные сооружения) Корректировка
4 045 005,0
Строительство и реконструкция сетей водоснабжения в поселке Станционный города Кокшетау Акмолинской области
50 000,0
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения для массива индивидуальных жилых строений города Кокшетау поселка Станционный
296 006,0
Модернизация РУ-6кВ РК-1, РУ-10кВ РК-1, РУ-6кВ РК-2, РУ-6/10кВ НПС-1 г.Кокшетау
87 103,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице Зарапа Темирбекова (от улицы Шакарима Кудайбердиева до улицы Байкена Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области
6 731,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция общежития Воинской части 5510 в городе Кокшетау
16 426,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Красный Яр города Кокшетау Акмолинской области.
500 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г.Кокшетау (позиция 8)" (без наружных инженерных сетей)
153 636,0
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) по адресу: Акмолинская область, г. Кокшетау, севернее микрорайона Коктем (со сметной документацией) (без наружных инженерных сетей)
100 000,0
Строительство 108-ми квартирных девятиэтажных жилых домов (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау, Акмолинской области (позиция 4). (Без наружных инженерных сетей)
137 905,0
Строительство 5-ти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га в городе Кокшетау Акмолинской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
710 072,0