Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С-25/12 "2023-2025 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 қаңтардағы № С-27/6 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С-25/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 612 474,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 36 847,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 574 827,0 мың теңге;
2) шығындар – 618 048,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 574,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 574,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының төрағасы
Р.Калишев
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 19 қаңтардағы
№ С-27/6 шешіміне
қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ С-25/12 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 26 декабря 2022 года № С-25/12 "О бюджете Красноярского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 19 января 2023 года № С-27/6
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджете Красноярского сельского округа на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № С-25/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 612 474,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36 847,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 574 827,0 тысяч тенге;
2) затраты – 618 048,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 574,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 574,4 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Кокшетауского
городского маслихата седьмого созыва Р.Калишев
Приложение к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 19 января
2023 года № С-27/6
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 26 декабря
2022 года № С-25/12
Бюджет на 2023 год Красноярского сельского округа
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы