2024-2026 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Аршалы кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 252 368,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 121 571,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 130 672,6 мың теңге;
2) шығындар – 277 299,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 930,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 930,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 28.11.2024 № С 26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Ижев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 868,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 965,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 342,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 102,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49 459,0 мың теңге;
2) шығындар – 71 868,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 000,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 000,0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 28.11.2024 № С 26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Жібек жолы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 794 549,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 109 537,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58 063,0 мың теңге;

О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2024-2026 годы
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2023 года № 13/3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 252 368,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 121 571,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 125,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 130 672,6 тысяч тенге;
2) затраты – 277 299,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 930,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 930,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2024 № С 26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Ижевского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 66 868,8 тысяч тенге , в том числе:
налоговые поступления – 14 965,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 342,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 102,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 49 459,0 тысяч тенге;
2) затраты – 71 868,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 000,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2024 № С 26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 794 549,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 109 537,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 58 063,0 тысячи тенге;

трансферттер түсімі – 626 949,6 мың теңге;
2) шығындар – 843 213,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 48 664,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48 664,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 28.11.2024 № С 26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2024-2026 жылдарға арналған Анар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 557,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 463,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 094,2 мың теңге;
2) шығындар – 66 844,3 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 287,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 287,1 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 28.11.2024 № С 26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2024-2026 жылдарға арналған Бірсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 428,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 903,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 525,4 мың теңге;
2) шығындар – 53 428,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 28.11.2024 № С 26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2024-2026 жылдарға арналған Түрген ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 278,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 640,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 638,0 мың теңге;

поступления трансфертов – 626 949,6 тысяч тенге;
2) затраты – 843 213,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 48 664,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 664,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2024 № С 26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Утвердить бюджет Анарского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 61 557,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 463,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 094,2 тысячи тенге;
2) затраты – 66 844,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 287,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 287,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2024 № С 26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Берсуатского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 53 428,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 903,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 49 525,4 тысячи тенге;
2) затраты – 53 428,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2024 № С 26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Утвердить бюджет сельского округа Турген на 2024-2026 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 48 278,0 тысяч тенге, в том числе;
налоговые поступления – 8 640,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 638,0 тысяч тенге;

негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 47,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 535,0 мың теңге;
2) шығындар – 48 299,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 092,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 092,0 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 28.11.2024 № С 26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2024-2026 жылдарға арналған Ақбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 254,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 138,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 290,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 36 825,0 мың теңге;
2) шығындар – 47 716,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 462,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 462,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 28.11.2024 № С 26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2024 жылға арналған кент, ауылдық округтер бюджет түсімдерінің құрамында аудандық бюджеттен 519 695,0 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Аршалы кентіне – 107 744,0 мың теңге;
Ижев ауылдық округіне – 37 199,0 мың теңге;
Анар ауылдық округіне – 45 897,0 мың теңге;
Арнасай ауылдық округіне – 26 090,0 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне – 36 825,0 мың теңге;
Бірсуат ауылдық округіне – 40 879,0 мың теңге;
Елтоқ ауылдық округіне – 34 543,0 мың теңге;
Константинов ауылдық округіне – 50 821,0 мың теңге;
Түрген ауылдық округіне – 34 638,0 мың теңге;

поступления от продажи основного капитала – 47,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 535,0 тысяч тенге;
2) затраты – 48 299,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 092,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 092,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2024 № С 26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
13. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 44 254,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 138,1 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 290,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 825,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47 716,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 462,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 462,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2024 № С 26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка, сельских округов на 2024 год предусмотрена субвенция из районного бюджета в сумме 519 695,0 тысяч тенге, в том числе:
поселку Аршалы – 107 744,0 тысячи тенге;
Ижевскому сельскому округу – 37 199,0 тысяч тенге;
Анарскому сельскому округу – 45 897,0 тысяч тенге;
сельскому округу Арнасай – 26 090,0 тысяч тенге;
Акбулакскому сельскому округу – 36 825,0 тысяч тенге;
Берсуатскому сельскому округу – 40 879,0 тысяч тенге;
Сельскому округу Елтоқ – 34 543,0 тысячи тенге;
Константиновскому сельскому округу – 50 821,0 тысяча тенге;
сельскому округу Турген – 34 638,0 тысяч тенге;

Бұлақсай ауылдық округіне – 28 241,0 мың теңге;
Сараба ауылдық округіне – 29 285,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округіне – 47 533,0 мың теңге.
15. 2024 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджеті түсімдерінің құрамында 40 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
16. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Балташев
Аршалы аудандық
мәслихатының

Булаксайскому сельскому округу – 28 241,0 тысяча тенге;
Сарабинскому сельскому округу – 29 285,0 тысяч тенге;
Михайловскому сельскому округу – 47 533,0 тысячи тенге.
15. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка, сельских округов на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 40.
16. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата А.Балташев
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного маслихата

244 390,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
237 975,9
Анар станциясында және Анаркөл ауылында көше жарығы бойынша жер учаскелерін ресімдеуге
826,6
Қойгелді ауылының ұңғымаларында электрмен жабдықтауды ағымдағы жөндеу
8 800,0
Сараба ауылдық округіндегі көше жарығы бойынша электр энергиясы үшін қызмет ақысын төлеуге
2 744,3
Ижев ауылының көшесін жарықтандыру бойынша электр энергиясы үшін көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге
800,0
Жібек жолы ауылындағы көше жарығы бойынша электр тіректерін жалға алу және электр энергиясы үшін қызметтерді төлеу үшін
15 800,0
Елтоқ ауылы көше жарығы бойынша электр энергиясы үшін көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге
1 450,0
Жібекжолы ауылдық округінде ҚТҚ уақытша орналастыру және сақтау үшін жер учаскелеріне құқық белгілейтін құжаттарды ресімдеуге және мал қорымын салуға
1 109,0
Анар ауылдық округінде қарды тазалау және әкетуге
1 000,0
Ижев ауылдық округінде қарды тазалау және шығаруға
3 000,0
Жібек жолы ауылдық округінде қарды тазалау және әкетуге
63 400,0
Елтоқ ауылдық округіне қарды тазалау және әкетуге
2 000,0
Бұлақсай ауылдық округіне қарды тазалау және әкетуге
3 000,0
Жібек жолы ауылында су құбыры құдықтарына қақпақтарды орнатуға
20 000,0
Аршалы кентінде су құбыры құдықтарына қақпақтарды орнатуға
8 928,6
Жалтыркөл ауылында көше бейнебақылауын орнатуға
6 600,0
Жібек жолы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге
7 000,0
Жібек жолы ауылдық округінде 2024 жылғы қаңтар-наурыз кезеңінде қарды тазарту және шығару бойынша берешекті өтеуге
43 680,0
Бірсуат ауылында балалар ойын алаңын дайындауға және орнатуға
5 454,4
Бірсуат ауылының су құбыры желілерінің тазарту құрылыстарын ағымдағы жөндеуге
3 192,0
Елтоқ ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуге (істен шыққан шамдарды бөлшектеу және жаңаларын монтаждау)
698,9
Ижев ауылында балалар ойын алаңын орнатуға
8 460,0
Анар станциясында жергілікті су тазарту станциясын ұстауға (сүзгілерді ауыстыру және жабдыққа қызмет көрсету)
2 520,0
Жергілікті сорғы станциясын ағымдағы жөндеуге
730,0
Сары-Оба станциясындағы көше жарығын жөндеуге
1 282,1
Аршалы кентінде жолдарды қиыршық таспен жабуға
3 043,0
Аршалы кентіндегі жолдарды ағымдағы жөндеуге
10 957,0
Бабатай станциясындағы электрмен жабдықтау желілерін ағымдағы жөндеуге
5 000,0
Елтоқ ауылдық округінде қысқы кезеңде жолдарды күтіп ұстауға
1 500,0
Түрген ауылындағы Ишим өзенінің бойында су тасқынына қарсы тосқауыл орнату
5 000,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала)әкімінің аппараты
6 414,6
Бұлақсай ауылдық округі әкімі аппаратының қызметтік автокөлігін жөндеуге

244 390,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
237 975,9
На оформление земельных участков по уличному освещению на станции Анар и селе Анарколь
826,6
Текущий ремонт электроснабжения на скважинах села Койгельды
8 800,0
На оплату услуг за электроэнергию по уличному освещению в Сарабинском сельском округе
2 744,3
На оплату услуг за электроэнергию по уличному освещениию села Ижевское
800,0
На оплату за аренду электроопор и оплату услуг за электроэнергию по уличному освещению в селе Жибек жолы
15 800,0
На оплату услуг за электроэнергию по уличному освещению село Елтоқ
1 450,0
На оформление правоустанавливающих документов на земельные участки для временного размещения и хранения ТБО и строительство скотомогильника в сельском округе Жибек жолы
1 109,0
На очистку и вывоз снега Анарскому сельскому округу
1 000,0
На очистку и вывоз снега Ижевскому сельскому округу
3 000,0
На очистку и вывоз снега сельскому округу Жибек жолы
63 400,0
На очистку и вывоз снега сельскому округу Елтоқ
2 000,0
На очистку и вывоз снега Булаксайскому сельскому округу
3 000,0
На установку крышек на водопроводные колодцы в селе Жибек жолы
20 000,0
На установку крышек на водопроводные колодцы в поселке Аршалы
8 928,6
На установку уличного видеонаблюдения в селе Жалтырколь
6 600,0
На текущий ремонт уличного освещения в селе Жибек жолы
7 000,0
На погашение задолженности по очистке и вывозу снега за период январь-март 2024 года в сельском округе Жибек жолы
43 680,0
На изготовление и установку детской игровой площадки в селе Берсуат
5 454,4
На текущий ремонт очистных сооружений водопроводных сетей села Берсуат
3 192,0
На текущий ремонт уличного освещения села Елтоқ (демонтаж вышедших из строя фонарей и монтаж новых)
698,9
На установку детской игровой площадки в селе Ижевское
8 460,0
На содержание локальной станции очистки воды (замена фильтров и обслуживание оборудования) на станции Анар
2 520,0
На текущий ремонт локальной насосной станции на станции Анар
730,0
На ремонт уличного освещения на станции Сары-Оба
1 282,1
На отсыпку дорог гравийным покрытием в поселке Аршалы
3 043,0
На текущий ремонт дорог в поселке Аршалы
10 957,0
На текущий ремонт линий электроснабжения на станции Бабатай
5 000,0
На содержание дорог в зимний период в сельском округе Елтоқ
1 500,0
Устройство противопаводкового ограждения вдоль реки Ишим в селе Турген
5 000,0
Аппарат акима района (города областного значения)
6 414,6
На ремонт служебного автотранспорта аппарата акима Булаксайского сельского округа

1 500,0
Анар ауылдық округі әкімі аппараты үшін қызметтік автокөлік сатып алуға
4 000,0
Анар ауылдық округі әкімі аппараты үшін планшет пен бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға
120,6
Бұлақсай ауылдық округі әкімі аппаратының нұсқамасы бойынша әкімшілік айыппұл төлеуге
794,0

1 500,0
На приобретение служебного автотранспорта для аппарата акима Анарского сельского округа
4 000,0
На приобретение планшета и программного обеспечения для аппарата акима Анарского сельского округа
120,6
На оплату административного штрафа по предписанию аппарата акима Булаксайского сельского округа
794,0