Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/11 "2023-2025 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 қазандағы № 8С 8/4 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/11 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2023-2025 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 485 763,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 297 714,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 405,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34 643,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 145 001,2 мың теңге;
2) шығындар – 512 726,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 963,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 963,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 963,0 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшаларына осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С 26/11 "О бюджете города Атбасар на 2023-2025 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 4 октября 2023 года № 8С 8/4
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете города Атбасар на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С 26/11 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 485 763,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 297 714,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 405,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 34 643,5 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 145 001,2 тысяча тенге;
2) затраты – 512 726,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 963,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 963,0 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 963,0 тысячи тенге";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата

135 001,2
Атбасар қаласының Әуезов және К.Амиров көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
72 987,1
Атбасар қаласындағы Лука Белаш көшесі бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
58 626,0
Атбасар ауданының елді мекендері көшелерінің автомобиль жолдарын салу, реконструкциялау, жөндеу және күтіп ұстау кезінде жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптама жүргізу, сондай-ақ жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарын орташа жөндеуге арналған техникалық құжаттамаға ведомстволық сараптама жүргізу бойынша қызметтер көрсету
3 388,1

135 001,2
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улице Ауэзова и К.Амирова
72 987,1
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улице Лука Белаш
58 626,0
Оказание услуг по проведению экспертизы качества работ и материалов при строительстве, реконструкции, ремонте и содержании автомобильных дорог улиц населенных пунктов Атбасарского района, а также проведению ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт автомобильных дорог общего пользования
3 388,1