Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/15 "2023-2025 жылдарға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 8С 9/9 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/15 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 541,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 485,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 158,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 897,6 мың теңге;
2) шығындар – 58 355,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -32 813,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32 813,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 813,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С 26/15 "О бюджете Макеевского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17 ноября 2023 года № 8С 9/9
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Макеевского сельского округа на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С 26/15 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Макеевского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 541,6 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 485,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 158,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов -12 897,6 тысяч тенге;
2) затраты – 58 355,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -32 813,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 813,6 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 813,6 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата