Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/20 "2023-2025 жылдарға арналған Сергеевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 8С 9/14 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Сергеевка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/20 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Сергеевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134 738,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 617,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 394,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 126 727,0 мың теңге;
2) шығындар – 137 173,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 435,6 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 435,6 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 435, теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшасы осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С 26/20 "О бюджете Сергеевского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17 ноября 2023 года № 8С 9/14
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Сергеевского сельского округа на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С 26/20 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сергеевского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 738,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 617,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 394,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 126 727,0 тысяч тенге;
2) затраты – 137 173,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 435,6 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 2 435,6 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 435,6 тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата

2023 жылғы 17 қарашадағы
№ 8С 9/14 шешіміне
2 қосымша
Атбасар аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С 26/20 шешіміне
4 қосымша
2023 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
113 564,0
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
7 500,0
Қызметтік автокөлікті сатып алу
7 500,0
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 064,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Сергеевка ауылындағы Абылай хан көшесі бойынша автожол участкесін орташа жөндеу

от 17 ноября 2023 года
№ 8С 9/14
Приложение 4 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года
№ 7С 26/20
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2023 год
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Всего
113 564,0
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
7 500,0
Приобретение служебного автомобиля
7 500,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
106 064,0
Средний ремонт участка автодороги по улице Аблайхана в селе Сергеевка, в рамках реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

55 888,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Сергеевка ауылындағы Есенберлин көшесі бойынша автожол участкесін орташа жөндеу
50 176,0

55 888,0
Средний ремонт участка автодороги по улице Есенберлина в селе Сергеевка, в рамках реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
50 176,0