Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/22 "2023-2025 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 8С 9/16 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/22 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 878,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 820,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 045,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 624,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 746,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 746,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 746,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С 26/22 "О бюджете Ярославского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17 ноября 2023 года № 8С 9/16
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Ярославского сельского округа на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С 26/22 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ярославского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 878,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 820,7 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12,3 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 12 045,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 624,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 746,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 746,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 746,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Атбасарского
районного маслихата
Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата