Сепе ауылдық округі әкімінің "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2023 жылғы 30 маусымдағы шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Сепе ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 19 қазандағы № 9 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Сепе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сепе ауылдық округі әкімінің "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2023 жылғы 30 маусымдағы № 3 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2023 жылғы 01 шілдеде № 183491 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сепе ауылдық округінің әкімі М.Тасымов

О признании утратившим силу решение акима Сепеевского сельского округа "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" от 30 июня 2023 года № 3
Решение акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 19 октября 2023 года № 9
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Сепеевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Сепеевского сельского округа "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" от 30 июня 2023 года № 3 (опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 01 июля 2023 года под № 183491).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сепеевского сельского округа М.Тасимов