Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С-34-2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 8С-12-2 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С-34-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176072 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3913889,5 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 1254008,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22655,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -15048,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2622178,2 мың теңге;
2) шығындар – 4070953,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 18719,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 51750,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -33030,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -175783,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -175783,7 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 55431,4 мың теңге сомасында негізгі борышты өтеу, оның ішінде бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу - 22400,8 мың теңге көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 және 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 7С-34-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 1 декабря 2023 года № 8С-12-2
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 7С-34-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 176072) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023 – 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3913889,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1254008,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22655,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 15048,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2622178,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4070953,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 18719,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 51750,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33030,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -175783,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 175783,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенным для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 55431,4 тысяч тенге, в том числе досрочное погашение бюджетных кредитов - 22400,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата

4070953,8
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
1037079,5
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
41164,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
41164,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
203439,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
170335,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3391,1
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
29712,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
705926,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23790,6
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
360,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
68611,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
613164,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66701,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63467,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1038,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1281,3
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
914,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
19847,7
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19847,7
02
Қорғаныс
35033,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
35033,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10814,3
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
9659,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14560,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6822,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6822,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6822,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

4070953,8
01
Государственные услуги общего характера
1037079,5
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
41164,1
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
41164,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
203439,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
170335,9
003
Капитальные расходы государственного органа
3391,1
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
29712,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
705926,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
23790,6
013
Капитальные расходы государственного органа
360,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
68611,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
613164,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
66701,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
63467,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1038,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1281,3
015
Капитальные расходы государственного органа
914,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
19847,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
19847,7
02
Оборона
35033,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
35033,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10814,3
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
9659,3
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14560,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6822,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6822,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6822,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

276152,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
276152,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44458,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56054,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41607,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26654,7
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2039,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22972,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
903,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
206,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4270,3
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
33815,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
377,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29366,1
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
13427,7
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1091696,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
171377,5
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
4706,3
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
3366,0
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
3249,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
160056,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
920319,3
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
0,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
805119,3
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
115200,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
425164,8
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі

276152,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
276152,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44458,9
002
Программа занятости
56054,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41607,1
005
Государственная адресная социальная помощь
26654,7
006
Оказание жилищной помощи
2039,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22972,9
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
903,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
206,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4270,3
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
33815,0
021
Капитальные расходы государственного органа
377,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29366,1
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
13427,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1091696,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
171377,5
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4706,3
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3366,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3249,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
160056,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
920319,3
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
805119,3
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
115200,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
425164,8
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)

2023 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 8С-12-2 шешіміне
2 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 7С-34-2 шешіміне
4 қосымша
2023 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трасферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
БАРЛЫҒЫ
1194949,0
Берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
115200,0
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі)
115200,0
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
115200,0
Берілетін нысаналы даму трансферттері
1027999,0
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі)
1027999,0
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Астраханка ауылындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту (7 кезек)
386639,0
Ақмола облысы Астрахан ауданы Жалтыр ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту (3 кезек)
191881,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
Астрахан ауданы Новочеркасск ауылында спорттық ғимараты бар мәдениет үйін салу
329397,0
Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Таволжанка ауылында суды тазартуға арналған құрама блок-модуль орнатумен су құбырын салу
120082,0
Бюджеттік кредиттер
51750,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі)
51750,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
51750,0
Астрахан аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 8С-12-2 шешіміне
3 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының

от 1 декабря 2023 года
№ 8С-12-2
Приложение 4 к решению
Астраханского районного маслихата
от 22 декабря 2022 года
№ 7С-34-2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2023 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО
1194949,0
Целевые текущие трансферты
115200,0
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
115200,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
115200,0
Целевые трансферты на развитие
1027999,0
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1027999,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Реконструкция системы водоснабжения в селе Астраханка, Астраханского района, Акмолинской области (7 очередь)
386639,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Жалтыр Астраханского района Акмолинской области (3 очередь)
191881,0
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
Строительство дома культуры со спортивным зданием в селе Новочеркасское Астраханского района
329397,0
Строительство водовода с установкой блок-модуля для очистки воды в с.Таволжанка Астраханского района Акмолинской области
120082,0
Бюджетные кредиты
51750,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
51750,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
51750,0
Приложение 3 к решению
Астраханского районного маслихата
от 1 декабря 2023 года
№ 8С-12-2
Приложение 5 к решению
Астраханского районного маслихата

2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 7С-34-2 шешіміне
5 қосымша
2023 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың тенге
БАРЛЫҒЫ
1204170,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
912026,9
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
"Ауыл-Ел бесігі"жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде
Астрахан ауданы Петровка ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу

от 22 декабря 2022 года
№ 7С-34-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2023 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО
1204170,8
Целевые текущие трансферты
912026,9
в том числе
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе
средний ремонт улично-дорожной сети с.Петровка Астраханского района

107717,8
Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге, оның ішінде
Астрахан ауданы "Жаңа - Тұрмыс ауылына кіреберіс жол" 0-2,4 км автомобиль жолын орташа жөндеу
120667,3
Астрахан ауданы Жалтыр ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
60794,6
Астрахан ауданы Каменка ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
59789,1
Астрахан ауданы Зеленое ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
140262,0
Астрахан ауданы Новый Колутон ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
120241,0
Астрахан ауданы Жалтыр ауылының(Д. Қонаев көшесі) көше-жол желісін орташа жөндеу
41069,1
Астрахан ауданы Колутон ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
39857,6
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
Астрахан ауылында және Астрахан ауданының Жалтыр ауылында қазандық үшін қазандықтар сатып алу
7960,0
Астрахан ауданының жылу желілерін техникалық тексеру
2364,4
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың 2023-2024 жылдарға жылу беру мезгілін дайындалуға (көмір сатып алу)
9059,4
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге
Астрахан ауданы Зеленное ауылындағы су мұнараның ағымдагы жөндеу
4200,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
"Комхоз" ШЖҚ МКК-ның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
46500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
29278,7
Ауылдық жерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге.
41555,3
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
2242,5
басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
276,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
662,4
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
21848,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
Мәдениет объектілерін жөндеуге, оның ішінде
Астрахан аудандық мәдениет үйінің көрермен залың ағымдағы жөндеу
25616,4
Мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға, оның ішінде
Астрахан ауданының Каменка ауылдық мәдениет үйі үшін блоктық-модульдік қазандық сатып алу
30065,3
Дамуға арналған нысаналы трансферттер

107717,8
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе
средний ремонт автомобильной дороги "Подъезд к селу Жана-Турмыс" км 0-2,4 Астраханского района
120667,3
средний ремонт улично-дорожной сети села Жалтыр Астраханского района
60794,6
средний ремонт улично-дорожной сети села Каменка Астраханского района
59789,1
средний ремонт улично-дорожной сети села Зеленое Астраханского района
140262,0
средний ремонт улично-дорожной сети села Новый Колутон Астраханского района
120241,0
средний ремонт улично-дорожной сети с. Жалтыр (улица Д. Кунаева) Астраханского района
41069,1
средний ремонт улично-дорожной сети села Колутон Астраханского района
39857,6
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
приобретение котлов для котельной в с.Астраханка и в с.Жалтыр Астраханского района
7960,0
техническое обследование тепловых сетей Астраханского района
2364,4
На подготовку к отопительному сезону на 2023-2024 годы теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
9059,4
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
текущий ремонт водонапорной башни в селе Зеленое Астраханского района
4200,0
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
на укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Комхоз"
46500,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
29278,7
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности.
41555,3
На социальную помощь отдельным категориям граждан
на единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
2242,5
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
276,0
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
662,4
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
0,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
21848,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
На ремонт объектов культуры, в том числе
текущий ремонт зрительного зала Астраханского районного дома культуры
25616,4
На материально-техническое оснащение организациям культуры, в том числе
приобретение блочно-модульной котельной для Каменского сельского дома культуры Астраханского района
30065,3
Целевые трансферты на развитие

292143,9
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Астрахан ауданы Еңбек ауылында су құбырының тарату желілерін салу
31998,0
Астрахан ауданы, Қаракөл ауылында суды тазарту бойынша құрама блок модулін орната отырып, су құбырын салу
154215,8
Ақмола облысы Астрахан ауданы Жалтыр ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту (3 кезек)

292143,9
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, в том числе
строительство разводящих сетей водопровода в с.Енбек Астраханского района
31998,0
строительство водовода с установкой комбинированного блок модуля по очистке воды в селе Караколь, Астраханского района
154215,8
реконструкция водопроводных сетей в селе Жалтыр Астраханского района Акмолинской области (3 очередь)

20187,2
ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, Астрахан ауданы Первомайка ауылында су құбыры желілерін салу
6949,0
кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, Астрахан ауданы Лозовое ауылында су құбыры желілерін салу
6949,0
Жылу энергетикалық жүйесін дамыту, оның ішінде
Астрахан ауданы Астрахан ауылы Мир көшесі бойынша көше жарықтандыру желілерін салу

20187,2
разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство водопроводных сетей в селе Первомайка Астраханского района
6949,0
разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство водопроводных сетей в селе Лозовое Астраханского района
6949,0
Развитие теплоэнергетической системы, в том числе
строительство линий уличного освещения по ул.Мира в с.Астраханка Астраханского района

23625,3
Астрахан ауданы Новый Колутон ауылындағы Достық көшесі бойынша көше жарықтандыру желілерін салу
34877,2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Таволжанка ауылында суды тазартуға арналған құрама блок-модуль орнатумен су құбырын салу
13342,4
Астрахан аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 8С-12-2 шешіміне
4 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының

23625,3
строительство линий уличного освещения по ул.Достык в с.Новый Колутон Астраханского района
34877,2
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
строительство водовода с установкой блок-модуля для очистки воды в с.Таволжанка Астраханского района Акмолинской области
13342,4
Приложение 4 к решению
Астраханского районного маслихата
от 1 декабря 2023 года
№ 8С-12-2
Приложение 6 к решению
Астраханского районного маслихата