Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/7 "2023-2025 жылдарға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 8С-10/8 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60910,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3961,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56949,5 мың теңге;
2) шығындар – 61581,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 671,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 671,0 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2023 жылға арналған Журавлевка ауылдық округі бюджетінің шығыстарының құрамында нысаналы трансферттер 32237,5 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
облыстық бюджеттен 32237,5 мың теңге сомасында бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
32237,5 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға.".
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7С-31/7 "О бюджете Журавлевского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16 ноября 2023 года № 8С-10/8
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете Журавлевского сельского округа на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 7С-31/7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Журавлевского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60910,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3961,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 56949,5 тысяч тенге;
2) затраты – 61581,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 671,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 671,0 тысяча тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в составе расходов бюджета Журавлевского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые трансферты в сумме 32237,5 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты, выделенные из областного бюджета в сумме 32237,5 тысяч тенге, в том числе:
32237,5 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства.".
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.