2024-2026 жылдарға арналған Айнакөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/4 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Айнакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23097,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 781,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22316,0 мың теңге;
2) шығындар – 23097,0 мың теңге;

О бюджете Айнакольского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 8С-14/4
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить бюджет Айнакольского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 23097,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 781,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 22316,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23097,0 тысяч тенге;