Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 8С-11/2 шешімі
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5664069 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 926924,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21192,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12528 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4703423,4 мың теңге;
2) шығындар – 5902793,3 теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (- 407808,9) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 5175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 412983,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 169084,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (- 169084,6) мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Әділбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі С.Балжанов
29 қараша 2023 жылғы
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 қарашадағы

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 34/2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29 ноября 2023 года № 8С-11/2
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 34/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5664069 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 926924,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21192,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12528 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4703423,4 тысячи тенге;
2) затраты – 5902793,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (- 407808,9) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 412983,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 169084,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (- 169084,6) тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Есильского
районного маслихата
А.Адильбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района С.Балжанов
29 ноября 2023 года
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 29 ноября 2023 года

2287,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
68844,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
31450,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23392,7
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
73495,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73495,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54820,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
320
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
9615
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8740
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2028960,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
253174,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
238174,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
86596,2
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
93978,2
098
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу
57600
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
15000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
15000
2
Коммуналдық шаруашылық
1774089,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1404584,6
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
21972
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1382612,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
369504,8
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
354005,3
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
10499,5
026
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың)коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру

2287,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
68844,2
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
31450,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23392,7
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
73495,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73495,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54820,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
320
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
9615
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8740
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2028960,7
1
Жилищное хозяйство
253174,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
238174,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
86596,2
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
93978,2
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
57600
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
15000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
15000
2
Коммунальное хозяйство
1774089,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1404584,6
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
21972
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1382612,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
369504,8
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
354005,3
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
10499,5
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

2748321,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1656453,8
оның iшiнде:
әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру:
122187
оның iшiнде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
61103
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1552,8
басқа мемлекеттердің аумағындаевых қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
345
2023 жылғы 9 мамырда Жеңіс күніне орай Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың салдарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
883,2
басқа мемлекеттер аумағындағы жауынгерлік іс-қимыл ардагерлеріне санаторий-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеуге
0
ауылдық жерлерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
24115,5
мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
25447,5
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
8740
ағымдағы трансферттер:
986754
оның ішінде:
Есіл ауданының Есіл қаласының қазандығын ағымдағы жөндеу үшін материалдар сатып алуға
58883,7
коммуналдық меншік объектілерін жөндеуге
13014
кондоминиум объектілерін тіркеуге
15000
жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың 2022-2023 жылдардағы жылыту маусымын аяқтауға (көмір сатып алу)
48129,8
Есіл ауданының жылу желілерін техникалық тексеру
5000
"Есіл қалалық шаруашылық" ШЖҚ МКК материалдық-техникалық базасын нығайтуға
368401,4
Есіл ауданының Есіл қаласында жылу желілері бар орталық қазандық салуға қарыз қаражатын өтеу
246991,8
"Есіл аудандық мәдениет үйі" МКҚК ұстауға
42260
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Двуречный ауылы мекенжайы бойынша Двуречный мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеуге
153473,3
Есіл ауданының Двуречный ауылдық мәдениет үйі үшін блокты-модульді қазандық сатып алуға
35600
нысаналы даму трансферттері:
1091867,3
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ақсай ауылы мекенжайы бойынша Ақсай ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға
290376,6
Ақмола облысы Есіл ауданы Заречный ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға
102356,2
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға
500000
Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы 6-үй мекенжайы бойынша 45-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына
61912,3
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайы бойынша 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сыртқы телефондандыру желілері)
22692,6
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайы бойынша 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау желілері)

2748321,1
Целевые текущие трансферты
1656453,8
в том числе:
социальная помощь и социальное обеспечение:
122187
в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи
61103
на оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
1552,8
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
345
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции ко Дню Победы 9 мая 2023 г
883,2
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
0
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
24115,5
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
25447,5
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8740
текущие трансферты:
986754
в том числе:
на приобретение материалов для текущего ремонта котельной города Есиль Есильского района
58883,7
на ремонт объектов коммунальной собственности
13014
на регистрацию объектов кондоминиума
15000
на завершение отопительного сезона 2022-2023 годов теплоснабжающих предприятий (приобретение угля)
48129,8
техническое обследование тепловых сетей Есильского района
5000
на укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Есильский горкомхоз"
368401,4
погашение заемных средств на строительство центральной котельной с тепловыми сетями в г.Есиль
246991,8
на содержание ГККП "Есильский районный Дом культуры"
42260
на капитальный ремонт здания Двуреченского Дома культуры по адресу: Акмолинская область, Есильский район,село Двуречное
153473,3
на приобретение блоко-модульной котельной для Двуреченского сельского Дома культуры Есильского района
35600
трансферты на развитие:
1091867,3
на реконструкцию системы водоснабжения села Аксай по адресу: Акмолинская область, Есильский район, село Аксай
290376,6
на реконструкцию системы водоснабжения села Заречное Есильского района Акмолинской области
102356,2
на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Есиль Есильского района Акмолинской области
500000
на строительство 45-ти квартирного жилого дома по адресу: город Есиль микрорайон Северный дом 6
61912,3
на строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Северный, город Есиль, Есильского района Акмолинской области (наружные сети телефонизации)
22692,6
на строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Северный, город Есиль Есильского района Акмолинской области (сети водоснабжения, канализации, теплоснабжения)

7468
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайы бойынша 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
5799
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайы бойынша 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сыртқы электрмен жарықтандыру желілері және абаттандыру)
15758,3
Ақмола облысы Есіл ауданы Сұрған станциясының Ы.Алтынсарин көшесі, Зеленая көшесі мекенжайы бойынша көше жарықтандыру желісінің құрылысына
9772,9
Ақмола облысы Есіл ауданы Сұрған станциясының Вокзальная көшесі, Школьная көшесі мекенжайы бойынша көше жарықтандыру желісінің құрылысына
19657,7
Ақмола облысы Есіл ауданы Сұрған станциясының Новая көшесі мекенжайы бойынша көше жарықтандыру желісінің құрылысына
7618,6
"Есіл ауданы Есіл қ. кәріз жүйесін реконструкциялау және тазарту құрылыстарын салу" объектісіне жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
21972
Ақмола облысы Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Бұзылық ауылындағы Рассветная көшесі, 82 мекенжайы бойынша монша-кір жуу комбинатын ауылдық клубқа реконструкциялауға
26483,1
Ауыл-Ел бесігі:
264328,7
оның ішінде:
Есіл ауданы Красивый ауылындағы Тәуелсіздік көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
47520
Есіл ауданы Красивый ауылындағы Набережная көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
56000
Есіл ауданы Жаныспай ауылындағы Тельман көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
3108,8
Есіл ауданы Бұзылық ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге (Рассветная, Садовая көшесі)
50423,6
Есіл ауданы Бұзылық ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге (Мичурин көшесі, Мәншүк Мәметова, Молодежная көшесі)
45507,3
Есіл ауданы Заречный ауылының Жібек жолы және Жеңіс көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
61769
жайластыру:
77001,2
оның ішінде:
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Сұрған ауылындағы балалар спорттық-сауықтыру алаңын жайластыруға
9710
Есіл ауданы Двуречный ауылындағы балалар-сауықтыру алаңын жайластыру және абаттандыруға
13619,2
Есіл ауданы Знаменка ауылындағы балалар-сауықтыру алаңын жайластыру және абаттандыруға
12005,4
Есіл қаласы А.Молдағұлова көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
722,2
Есіл қаласы Ақан сері көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылысына
761,3
Есіл қаласы Тәуелсіздік көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
633,2
Есіл қаласы Бірлік көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
1300,3
Есіл қаласы Гагарин көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына

7468
на строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Северный, город Есиль Есильского района Акмолинской области (наружные сети электроснабжения)
5799
на строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Северный, город Есиль Есильского района Акмолинской области (наружные сети электроосвещения и благоустройство)
15758,3
на строительство уличного освещения по адресу: станция Сурган, ул. Ы.Алтынсарина, ул. Зеленая Есильского района Акмолинской области
9772,9
на строительство уличного освещения по адресу: станция Сурган, ул. Вокзальная- ул. Школьная, Есильского района Акмолинской области
19657,7
на строительство уличного освещения по адресу: станция Сурган, ул. Новая Есильского района Акмолинской области
7618,6
на разработку проектно-сметной документации на объект "Реконструкция системы канализации и строительство очистных сооружений в г. Есиль Есильского района"
21972
на реконструкцию банно-прачечного комбината под сельский клуб по ул.Рассветная, 82 в селе Бузулук Бузулукского сельского округа Есильского района Акмолинской области
26483,1
Ауыл-Ел бесігі:
264328,7
в том числе:
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик в селе Красивое Есильского района
47520
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Набережная в селе Красивое Есильского района
56000
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тельман в селе Жаныспай Есильского района
3108,8
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Бузулук Есильского района (улица Рассветная, Садовая)
50423,6
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Бузулук Есильского района (улица Мичурина, Маншук Маметова, Молодежная)
45507,3
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Жибек жолы и Женис села Заречное Есильского района
61769
обустройство:
77001,2
в том числе:
на обустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в селе Сурган Бузулукского сельского округа Есильского района
9710
на обустройство и благоустройство детско-оздоровительной площадки в селе Двуречное Есильского района
13619,2
на обустройство и благоустройство детско-оздоровительной площадки в селе Знаменка Есильского района
12005,4
на устройство линии наружного освещения улицы А.Молдагуловой города Есиль
722,2
на устройство линии наружного освещения улицы Акан сери города Есиль
761,3
на устройство линии наружного освещения улицы Тауелсиздик города Есиль
633,2
на устройство линии наружного освещения улицы Бирлик города Есиль
1300,3
на устройство линии наружного освещения улицы Гагарина города Есиль

844
Есіл қаласы Мұңайтпасов көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
386
Есіл ауданының Есіл қаласында жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге
17348,8
Есіл қаласындағы Қонаев көшесі бойынша скверді жайластыру және абаттандыруға
9456,3
Есіл қаласының аумағында қоқыс алаңдарын дайындау және монтаждауға
10214,5
автомобиль жолдарын жөндеу:
206182,9
Есіл қаласының Элеваторная көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
55216
Есіл қаласының Уәлиханов көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
47871,7
Есіл қаласының Ватутин көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
12028
Есіл қаласының Жабаев көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
10500
Есіл қаласының Әуезов көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
27932,8
Есіл қаласының Мұнайтпасов көшесі бойынша автомобиль тұрағын жайластыруға
4612,8
Есіл қаласының Бөкейханов көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
13750
Есіл ауданы Двуречный ауылының көше-жол желісін орташа жөндеугі
34271,6
Есіл ауданы Интернациональный ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
0
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 8С-11/2 шешіміне
4 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 34/2 шешіміне
6 қосымша
2023 жылға арналған облыстық бюджеттен Есіл қаласының Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджетіне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
547512,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
оның iшiнде:
Ауыл -Ел бесігі:
264328,7
Есіл ауданы Красивый ауылындағы Тәуелсіздік көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
47520
Есіл ауданы Красивый ауылындағы Набережная көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
56000
Есіл ауданы Жаныспай ауылындағы Тельман көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
3108,8
Есіл ауданы Бұзылық ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге (Рассветная, Садовая көшесі)
50423,6
Есіл ауданы Бұзылық ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге (Мичурин көшесі, Мәншүк Мәметова, Молодежная көшесі)
45507,3
Есіл ауданы Заречный ауылының Жібек жолы және Жеңіс көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
61769
жайластыру:
77001,2
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Сұрған ауылындағы балалар спорттық-сауықтыру алаңын жайластыруға
9710
Есіл ауданы Двуречный ауылындағы балалар-сауықтыру алаңын жайластыру және абаттандыруға
13619,2
Есіл ауданы Знаменка ауылындағы балалар-сауықтыру алаңын жайластыру және абаттандыруға
12005,4
Есіл қаласы А.Молдағұлова көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
722,2
Есіл қаласы Ақан сері көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына

844
на устройство линии наружного освещения улицы Мунайтпасова города Есиль
386
на текущий ремонт освещения в городе Есиль Есильского района
17348,8
на обустройство и благоустройство сквера по улице Конаева в городе Есиль
9456,3
на изготовление и монтаж мусорных площадок на территории города Есиль
10214,5
ремонт автомобильных дорог:
206182,9
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Элеваторная города Есиль
55216
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Уалиханова города Есиль
47871,7
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Ватутина города Есиль
12028
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Жабаева города Есиль
10500
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Ауэзова города Есиль
27932,8
на обустройство автомобильной парковки по улице Мунайтпасова города Есиль
4612,8
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Бокейханова города Есиль
13750
на средний ремонт улично-дорожной сети села Двуречное Есильского района
34271,6
на средний ремонт улично-дорожной сети села Интернациональное Есильского района
0
Приложение 4 к решению
Есильского районного маслихата
от 29 ноября 2023 года
№ 8С-11/2
Приложение 6 к решению
Есильского районного маслихата
от 22 декабря 2022 года
№ 34/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2023 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
547512,8
Целевые текущие трансферты
в том числе:
Ауыл-Ел бесігі:
264328,7
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик в селе Красивое Есильского района
47520
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Набережная в селе Красивое Есильского района
56000
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тельман в селе Жаныспай Есильского района
3108,8
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Бузулук Есильского района (улица Рассветная, Садовая)
50423,6
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Бузулук Есильского района (улица Мичурина, Маншук Маметова, Молодежная)
45507,3
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Жибек жолы и Женис села Заречное Есильского района
61769
обустройство:
77001,2
на обустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в селе Сурган Бузулукского сельского округа Есильского района
9710
на обустройство и благоустройство детско-оздоровительной площадки в селе Двуречное Есильского района
13619,2
на обустройство и благоустройство детско-оздоровительной площадки в селе Знаменка Есильского района
12005,4
на устройство линии наружного освещения улицы А.Молдагуловой города Есиль
722,2
на устройство линии наружного освещения улицы Акан сери города Есиль