Ақмола облысы Есіл ауданы Свободный ауылдық округі Свободный ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы Свободный ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4-тармағына сәйкес, Свободный ауылы халқының пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Свободный ауылдық округінің әкімі ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Есіл ауданы Свободный ауылдық округі Свободный ауылының көшелері қайта аталсын:
Московский көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
Целинный көшесі Әлия Молдағұлова көшесіне;
Киевский көшесі Мұхтар Әуезов көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Свободный ауылдық округінің әкімі А.Шайхистанов

О переименовании улиц села Свободное Свободненского сельского округа Есильского района Акмолинской области
Решение акима Свободненского сельского округа Есильского района Акмолинской области от 11 июля 2023 года № 5
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4, статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Свободное и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 22 декабря 2022 года, аким Свободненского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Свободное Свободненского сельского округа Есильского района Акмолинской области:
улицу Московская на улицу Ыбырай Алтынсарин;
улицу Целинная на улицу Әлия Молдағұлова;
улицу Киевская на улицу Мұхтар Әуезов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Свободненского сельского округа А.Шайхистанов