Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7ВС-45-1 "2023-2025 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 8С-3-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66857,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7915 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58942,7 мың теңге;
2) шығындар – 66857,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
2. 2023-2025 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51151 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 261 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –46211 мың теңге;
2) шығындар – 52583 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1432) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1432 мың теңге;
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
3. 2023-2025 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 160985,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25563 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 163 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 134459,3 мың теңге;
2) шығындар – 173654,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-12669) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12669 мың теңге;
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
4. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7ВС-45-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2023-2025 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2023 года № 8С-3-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет села Белагаш на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 66857,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7915 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58942,7 тысяч тенге;
2) затраты – 66857,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге;
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 51151 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4679 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 261 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46211 тысяч тенге;
2) затраты – 52583 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1432) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1432 тысяч тенге;
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет села Жаксы на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 160985,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25563 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 163 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 134459,3 тысяч тенге;
2) затраты – 173654,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-12669) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12669 тысяч тенге;
пункт 4 изложить в новой редакции:
4. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 181065 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14290 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 856 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 165893 мың теңге;
2) шығындар – 184784,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3719,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3719,7 мың теңге;
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
5. 2023-2025 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82899 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 69263 мың теңге;
2) шығындар – 84807,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1908,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1908,1 мың теңге;
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
6. 2023-2025 жылдарға арналған Ешім ауылдық округінің тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36789,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4589 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32200,8 мың теңге;
2) шығындар – 37778,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-989,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 989,1 мың теңге;
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
7. 2023-2025 жылдарға арналған Калинин ауылдық округінің тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52849 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2196 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 50653 мың теңге;
2) шығындар – 57217 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4368) мың теңге;

1) доходы – 181065 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14290 тысяч тенге;
неналоговые поступления –856 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 165893 тысяч тенге;
2) затраты – 184784,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3719,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3719,7 тысяч тенге;
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 82899 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13636 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69263 тысяч тенге;
2) затраты – 84807,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1908,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1908,1 тысяч тенге;
пункт 6 изложить в новой редакции:
6. Утвердить бюджет Ишимского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 36789,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4589 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32200,8 тысяч тенге;
2) затраты – 37778,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-989,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 989,1 тысяч тенге;
пункт 7 изложить в новой редакции:
7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 52849 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2196 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50653 тысяч тенге;
2) затраты – 57217 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-4368) тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 256,6 мың теңге.
қосымшалар 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 44 көрсетілген шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15 осы шешімге.
16. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының төрағасы А.Бралина
Жақсы аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 256,6 тысяч тенге.
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 44 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жаксынского районного маслихата А.Бралина
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата