Ақмола облысы Жақсы ауданы Беловод ауылдық округі Перекатное ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Беловод ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 8 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 маусымдағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Жақсы ауданы Беловод ауылдық округі Перекатное ауылының құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Киров көшесін Мұхтар Әуезов көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін кұнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ж.Дахай

О переименовании составных частей села Перекатное Беловодского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
Решение акима Беловодского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области от 21 декабря 2023 года № 8
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Перекатное Беловодского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области:
улицу Кирова на улицу Мұхтар Әуезов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ж.Дахай