Зеренді аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-180 "Зеренді ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 3-12 шешімі
Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-180 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Зеренді ауданының 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 339 124,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 916 847,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 000,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 386 277,3 мың теңге;
2) шығындар – 6 535 836,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 73 746,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 155 250,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 81 504,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -270 458,4 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 30-180 "О бюджете Зерендинского района на 2023-2025 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2023 года № 3-12
Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 30-180 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2023–2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 339 124,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 916 847,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 386 277,3 тысяч тенге;
2) затраты – 6 535 836,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 73 746,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 155 250,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 81 504,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -270 458,4 тысяч тенге;

921143,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
95362,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93084,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1578,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
700,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
31668,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31668,0
02
Қорғаныс
34893,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
34893,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9143,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
13805,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11945,4
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3041,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3041,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3041,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
720527,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
720527,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62831,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
144957,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
74668,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
51292,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
106172,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
931,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1124,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету

921143,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
95362,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
93084,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1578,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
700,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
31668,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
31668,0
02
Оборона
34893,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
34893,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9143,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
13805,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11945,4
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3041,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3041,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3041,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
720527,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
720527,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62831,0
002
Программа занятости
144957,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
74668,0
005
Государственная адресная социальная помощь
51292,0
006
Оказание жилищной помощи
4200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
106172,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
931,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1124,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

122750,3
017
Абилитациялау мен оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектiгі бар адамдарды мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
46591,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
80291,9
026
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
1035,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11464,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7219,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
756191,9
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
192596,9
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
7452,5
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
176444,4
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
8700,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
563595,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
305892,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
12454,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
11490,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
92698,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
141061,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
858848,9
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
592983,4
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20464,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
469613,9
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
86898,2
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
16007,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
90537,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45596,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
22736,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
22205,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі

122750,3
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
46591,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
80291,9
026
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
1035,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
11464,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7219,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
756191,9
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
192596,9
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
7452,5
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
176444,4
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
8700,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
563595,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
305892,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12454,0
005
Развитие коммунального хозяйства
11490,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
92698,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
141061,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
858848,9
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
592983,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
20464,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
469613,9
006
Функционирование районных (городских) библиотек
86898,2
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
16007,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
90537,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
45596,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
22736,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
22205,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

175311,5
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36293,5
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
104500,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
10170,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
14348,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
17,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
179718,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
111985,7
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
111985,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7336,2
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
7336,2
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
60397,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51097,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7300,0
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
68200,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
68200,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
39116,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
28584,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
12
Көлiк және коммуникация
793332,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
793332,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
33579,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

175311,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
36293,5
004
Капитальные расходы государственного органа
104500,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
10170,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
14348,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17,0
011
Развитие объектов культуры
17,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
179718,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
111985,7
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
111985,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7336,2
010
Развитие объектов сельского хозяйства
7336,2
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
60397,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
51097,0
003
Капитальные расходы государственного органа
7300,0
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
68200,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
68200,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
39116,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
28584,0
015
Капитальные расходы государственного органа
500,0
12
Транспорт и коммуникации
793332,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
793332,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
33579,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
81504,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
81504,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
196712,4
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
196712,4
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
196712,4
Зеренді аудандық мәслихатының
2023 жылғы 20 сәуірдегі
№ 3-12 шешіміне
2-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-180 шешіміне
5-қосымша
2023 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
2368472,0
Нысаналы трансферттер
2368472,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1553896,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
25000,0
Чаглинка станциясында балалар спорт алаңын жайластыру
12500,0
Шағалалы ауылында балалар ойын алаңын орнату
12500,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1528896,0
Зеренді ауданының ұзындығы 4 шақырым "Шағалалы ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеу
100000,0
Зеренді ауданының 0-ден 3,15-ші шақырымға дейін аралығындағы "Көкшетау-Рузаевка" - Жылымды-Ақан-Уголки-Баратай" аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
98148,0
Зеренді ауданының 10-нан 24-ші шақырымға дейін аралығындағы "Көкшетау-Рузаевка" - Жылымды-Ақан-Уголки-Баратай" аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
300000,0
Зеренді ауданының 0-ден 12-ші шақырымға дейін аралығындағы "Нұр-Сұлтан-Петропавл, Көкшетау-Молодежное арқылы" аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
200000,0
Зеренді ауданы Чаглинка станциясындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
176010,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы Буденный көшесі мен Шағынауданы көшесінің көше-жол желісін орташа жөндеу
49311,0
Зеренді ауданы Айдабол ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
200000,0
Зеренді ауданы Өзен ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
61898,0
Зеренді ауданы Молодежное ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
110710
Зеренді ауданы Бірлестік ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
99999,0
Зеренді ауданы Қызылтаң ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
80000,0
Зеренді ауданы Бәйтерек ауылының асфальт жабынын орташа жөндеу
19241,0
Зеренді ауданы "Исаковка-Ұялы-аудан шекарасы" автомобиль жолының учаскесін ағымдағы жөндеу (11 шақырым)

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
81504,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
81504,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
196712,4
01
Остатки бюджетных средств
196712,4
1
Свободные остатки бюджетных средств
196712,4
Приложение 2 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 20 апреля
2023 года № 3-12
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 23 декабря
2022 года № 30-180
Целевые трансферты из областного бюджета на 2023 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
2368472,0
Целевые трансферты
2368472,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1553896,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства
25000,0
Обустройство детской спортивной площадки на станции Чаглинка
12500,0
Установка детской игровой площадки в селе Шагалалы
12500,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
1528896,0
Средний ремонт автомобильной дороги "Подъезд к селу Шагалалы" Зерендинского района протяженностью 4 километра
100000,0
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Кокшетау-Рузаевка"-Жылымды-Акан-Уголки-Баратай" с 0 по 3,15 километр Зерендинского района
98148,0
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Кокшетау-Рузаевка"-Жылымды-Акан-Уголки-Баратай" с 10 по 24 километр Зерендинского района
300000,0
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Нур-Султан-Петропавловск, через Кокшетау -Молодежное" с 0 по 12 километр Зерендинского района
200000,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в станции Чаглинка Зерендинского района
176010,0
Средний ремонт улично-дорожной сети улицы Буденного и улицы Микрорайон в селе Зеренда Зерендинского района
49311,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Айдабол Зерендинского района
200000,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Озен Зерендинского района
61898,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Молодежное Зерендинского района
110710,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Бирлестик Зерендинского района
99999,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Кызылтан Зерендинского района
80000,0
Средний ремонт асфальтного покрытия села Байтерек Зерендинского района
19241,0
Текущий ремонт участка автомобильной дороги "Исаковка-Уялы-граница района" Зерендинского района (11 километров)

33579,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
168478,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес ұйымдарда орналастыруға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7219,0
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
44277,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге ауылдық жерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу.
74668,0
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
949,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
41365,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
95037,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мәдениет объектілерін жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
75537,0
Зеренді ауданы Бәйтерек ауылындағы Бәйтерек ауылдық клубы ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
15991,0
Зеренді аудандық мәдениет үйінің ғимаратындағы терезе және есік блоктарын ағымдағы жөндеу
14021,0
Зеренді ауданы Иглік ауылындағы ауылдық клуб ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
14670,0
Зеренді ауданы Мәлік Ғабдуллин ауылындағы ауылдық клуб ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
13645,0
Зеренді ауданы Айдарлы ауылындағы ауылдық клуб ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
17210,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
19500,0
Зеренді ауданы Айдабол ауылының ауылдық клубының материалдық-техникалық базасын нығайту
19500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
110000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге спорт объектілерін жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
110000,0
Зеренді ауданы Айдабол ауылындағы шаңғы-роллер трассасын жөндеу
10000,0
Зеренді ауылындағы "Орталық" стадионын күрделі жөндеу
100000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

33579,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
168478,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7219,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
44277,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности.
74668,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
949,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
41365,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
95037,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт объектов культуры
75537,0
Текущий ремонт помещений здания Байтерекского сельского клуба в селе Байтерек Зерендинского района
15991
Текущий ремонт оконных и дверных блоков в здании районного дома культуры Зерендинского района
14021,0
Текущий ремонт помещений здания сельского клуба в селе Иглик Зерендинского района
14670,0
Текущий ремонт помещений здания сельского клуба в селе Малика Габдуллина Зерендинского района
13645,0
Текущий ремонт помещений здания сельского клуба в селе Айдарлы Зерендинского района
17210,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на материально-техническое оснащение организациям культуры
19500,0
На укрепление материально-технической базы сельского клуба села Айдабол Зерендинского района
19500,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
110000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонты объектов спорта
110000,0
Ремонт лыжероллерной трассы в селе Айдабол Зерендинского района
10000,0
Капитальный ремонт стадиона "Орталык" в селе Зеренда
100000,0
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

441061,0
Зеренді ауданының Зеренді ауылында Садовая көшесі 9 Б бойынша 45 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (байлау). 1-Позиция.
300000,0
Зеренді ауданында тұрғын үй сатып алу
141061,0

441061,0
Строительство 45-ти квартирного жилого дома по улице Садовая 9 Б в селе Зеренда Зерендинского района (привязка). Позиция 1.
300000,0
Приобретение жилья в Зерендинском районе
141061,0