Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/27 "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 тамыздағы № 4/6 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –129 037,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 353,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –125 684,9 мың теңге;
2) шығындар –129 971,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) –(-933,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 933,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7/27 "О бюджете Майшукырского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 3 августа 2023 года № 4/6
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Майшукырского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 7/27 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Майшукырского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 129 037,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 353,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –125 684,9 тысяч тенге;
2) затраты – 129 971,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-933,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 933,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

1 419,9
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
104 488,0

1 419,9
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
104 488,0