2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 3/12 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 - 1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 496,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 176,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 320,3 мың теңге;
2) шығындар – 32 644,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-147,8) мың теңге;

О бюджетe Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № 3/12.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карашалгинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –32 496,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 176,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 320,3 тысяч тенге;
2) затраты – 32 644,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-147,8) тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 147,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 10.12.2024 № 2/26 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетінен 23 341,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2024 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4- қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 147,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2024 № 2/26 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Карашалгинского сельского округа на 2024 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 23 341,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2024 год, согласно приложению 4.

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 10.12.2024 № 2/26 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік
бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
3
Трансферттер
3 979,3
Карашалғын
ауылдық округі әкімінің аппараты
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
1 888,3
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
76,0
"Парус -Каз Бюджет" (Бухгалтерлік есеп ХҚЕС. Жалақыны есептеу) бағдарламалық өнімін орнату және сүйемелдеу
697,7
Мемлекеттік мұрағаттардың негізде ақылы көрсететін қызметтері (Архивтік құжаттарды ұйымдастыру)
311,2
Ұялы ауылындағы көктемгі қар суының алдын алуға және су ағарларды тазалау бойынша санитариялық қызметі
305,7
Ұялы ауылындағы өзен жағалауының әлсіреген жерлерін нығайту бойынша санитариялық қызметі
499,9
Жантеке ауылынан тыс жерлерге қарды шығару бойынша санитариялық қызметі
200,5

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2024 № 2/26 (вводится в действие с 01.01.2024).
Администратор бюджетных программ
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
Трансферты
3 979,3
Аппарат акима Карашалгинского
сельского округа
Бонусы административным государственным служащим
1 888,3
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
76,0
Установка и обслуживание программного продукта "Парус -Каз Бюджет" (Бухгалтерский учет МСФО. Расчет заработной платы)
697,7
Услуги, оказываемые государственными архивами на платной основе (Упорядочение архивных документов)
311,2
Услуги санитарии по предотвращению весеннего паводка и очистке водотоков в селе Уялы
305,7
Услуги санитарии по укреплению ослабленных участков обвалования берегов реки в селе Уялы
499,9
Услуги санитарии по вывозу снега за пределы села Жантеке
200,5