2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 5/12 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағынының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129 720,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 55 315,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 74 405,0 мың теңге;
2) шығындар – 137 172,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -7 451,8) мың теңге;

О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № 5/12.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –129 720,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 55 315,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –74 405,0 тысяч тенге;
2) затраты – 137 172,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-7 451,8) тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –7 451,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 10.12.2024 № 7/26 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 37 637,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджеті түсімдері құрамына жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 451,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2024 № 7/26 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Коргалжынского сельского округа на 2024 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 37 637,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2024 год, согласно приложению 4.