Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 230/38-7 "2023-2025 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 32/3-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 230/38-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177372 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 408,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 570,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 65 838,2 мың теңге;
2) шығындар – 69 518,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 110,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 110,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 110,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының төрағасы
Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
2023 жылғы 12 мамыр
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Куликенов
2023 жылғы 12 мамыр
Целиноград аудандық мәслихатының
2023 жылғы 12 мамырдағы
№ 32/3-8 шешіміне
1-қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 230/38-7 шешіміне
1-қосымша
Шалқар ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 230/38-7 "О бюджете Шалкарского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 12 мая 2023 года № 32/3-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете Шалкарского сельского округа на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 230/38-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177372) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 408,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 570,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 838,2 тысяч тенге;
2) затраты – 69 518,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 110,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 110,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 110,0 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков
12 мая 2023 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
Б.Куликенов
12 мая 2023 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 12 мая
2023 года № 32/3-8
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 27 декабря
2022 года № 230/38-7
Бюджет Шалкарского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы