Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/10 "2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 8С-2/8 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177192 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Ұрымқай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 162866,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10370,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 152296,0 мың теңге;
2) шығындар – 186030,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -23164,5 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23164,5 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 7С-33/10 "О бюджете Урумкайского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2023 года № 8С-2/8
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете Урумкайского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 7С-33/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177192) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Урумкайского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 162866,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –10370,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 152296,0 тысяч тенге;
2) затраты – 186030,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23164,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23164,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.