Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/5 "2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Зеленобор ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 8С-11/7 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай ауданы Зеленобор ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176857 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бурабай ауданы Зеленобор ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 182811,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21621,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4128,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 157061,7 мың теңге;
2) шығындар – 183808,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 997,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 997,1 мың теңге;
Бурабай аудандық мәслихаттың көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 7С-33/5 "О бюджете Зеленоборского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2023 года № 8С-11/7
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете Зеленоборского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 7С-33/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176857), следующие изменения;
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Зеленоборского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 182811,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21621,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4128,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157061,7 тысяч тенге;
2) затраты – 183808,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -997,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 997,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.