Әйтеке би ауданы Жамбыл ауылдық округі Жамбыл ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 27 қазандағы № 11 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37-баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысының әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Әйтеке би ауданы Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл ауылындағы Т.Шевченко көшесі Әзілхан Нұршайықов көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауылдық округінің Әкімі Г. З. Атымтаев

О переименовании улицы села Жамбыл Жамбылского сельского округа Айтекебийского района
Решение акима Жамбылского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 27 октября 2023 года № 11
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключений областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 30 марта 2022 года № 1 РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Т. Шевченко в селе Жамбыл Жамбылского сельского округа Айтекебийского района на улицу Әзілхан Нұршайықов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского сельского округа Г. З. Атымтаев